Vaikų stalo teniso turnyras, skirtas Gargždų miesto gimtadieniui paminėti

Vaikų stalo teniso turnyras, skirtas Gargždų miesto gimtadieniui paminėti

Gargždų SM iniciatyva miesto sporto salėje birželio 3 d. suorganizuotas pajėgiausių Klaipėdos rajono stalo tenisininkų vaikų stalo teniso turnyras Gargždų miesto gimtadienio sukakčiai paminėti. Į varžybas atvyko 21 stalo tenisininkas iš Gargždų, Priekulės, Judrėnų, taip pat svečiai iš Klaipėdoje įsikūrusios Vakarų stalo teniso akademijos. Susirinkusiems dalyviams sveikinamąjį žodį tarė Gargždų SM direktorius A. Blinstrubas, kuris varžybų dalyviams palinkėjo pažangiausių stalo teniso smūgių – top spinų.

Dalyviai buvo suskirstyti į dvi amžiaus grupes. Mažųjų grupėje, gim. 2003 m. ir jaunesni, kovojo 12 berniukų ir mergaičių. Po įtemptų kovų paaiškėjo finalinis aštuntukas, į kurį pateko D. Piaulokas (Gargždai), I. Rapalavičius (Judrėnai), V. Šunokas (Gargždai), P. Bakšinskis (Gargždai), A. Norvaiša (Klaipėda), P. Kazlauskas (Klaipėda), R. Rapalavičiūtė (Judrėnai), A. Mockus (Gargždai). Žaidžiant vieno minuso sistema buvo išaiškintas pajėgiausiųjų šešetukas. 5-6 vietomis pasidalino P. Bakšinskis, A. Norvaiša. Ketvirtas liko P. Kazlauskas. Trečioji vieta atiteko D. Piaulokui, antrą vietą užėmė R. Rapalavičiūtė ir, nepralaimėjęs nei vieno seto, čempionu užtikrintai tapo V. Šunokas, kuris kartu su kita Gargždų SM auklėtine M. Mikalauskyte birželio 4–5 dienomis gins Gargždų SM garbę Vilniuje vyksiančiame Lietuvos stalo teniso jaunučių 2005 m. gim. ir jaunesnių čempionato finale.

Vyresniųjų vaikų grupėje kovėsi 8 berniukai ir viena mergaitė. Čia, kaip ir mažųjų grupėje, buvo išdalinti apdovanojimai už 6 aukšiausias vietas. 6 vieta atiteko klaipėdiškei G. Vaičytei (Klaipėda), 5 vieta – G. Cipariui (Judrėnai). 4 liko A. Poška (Judrėnai). Užtikrintą trečią poziciją iškovojo P. Mikalauskis (Gargždai), antras liko M. Judeikis (Judrėnai), pirmoji vieta atiteko R. Šlušniui (Dovilai), kuris stalo teniso lanko pas du mokytojus: Doviluose pas mokytoją Šimkevičių ir Gargždų SM pas stalo teniso mokytoją F. Žemgulį.

Klaipėdiečius treniruoja stalo teniso mokytojas T. Kojelis, Judrėnuose dirba A. Černeckis, Gargžduose F. Žemgulys.

Komentarai

Skip to content