Vaikų šachmatų turnyras Jurbarke

Vaikų šachmatų turnyras Jurbarke

Spalio 26 dieną Jurbarke vyko kelių sporto mokyklų vaikų šachmatų turnyras. Į jį buvo pakviesti ir Gargždų sporto mokyklos atstovai. Tarp 48 dalyvių įvairiose amžiaus grupėse jų  buvo 11.

Žaidžiant greituosius šachmatus (7 ratus po 15 min. dalyviams visai partijai), nepralenkiamas turnyre buvo mūsų rajono atstovas Danielius Raudys. Jis surinko 7 taškus iš tiek pat galimų ir nugalėjo tiek absoliučioje įskaitoje, tie tarp 2001–2003 m. gim. vaikinų. 2–4 vietas pasidalijo trys šachmatininkai: Milda Saunoriutė iš Klaipėdos, mūsiškis Jokūbas Strauka ir Edas Ogorodnikas iš Jurbarko. Surinkdami po 5,5 taško, tokia tvarka jie ir išsidalijo vietas. O Jokūbas dar papildomai  buvo antras tarp 2001–2003 m. gim. vaikinų.

Puikiai turnyre kovojo ir kiti mūsų mokyklos atstovai: Tautvydas Azlauskas (4,5 taško, 12 vieta), Žygimantas Staponas (4,5 taško, 13 vieta, tarp 2004–2005 m. gim. trečia vieta), Jorė Balčiūnaitė (4 taškai, 15 vieta, tarp mergaičių ketvirta vieta), Martyna Jucytė (4 taškai, 18 vieta, tarp mergaičių penkta), Ernestas Smilginis (4 taškai, 21 vieta), Kernius Balčiūnas (3 taškai, 32 vieta), Ąžuolas Birgiola (3 taškai, 33 vieta), Gvidas Bočkus (2,5 taško, 40 vieta), Vytautas Kerpė (2 taškai, 41 vieta).

Tokie turnyrai yra geras jėgų patikrinimas prieš pačius atsakingiausius metų startus, tokius, kaip įvairių lygių Lietuvos pirmenybės.

Komentarai

Skip to content