Turnyre Anykščiuose – Gargždų sunkiaatlečių pergalės

2018 m. gruodžio 7–8 dienomis Anykščiuose vyko Tarptautinis sunkiosios atletikos turnyras Anykščių KKSC taurei laimėti, į kurias susirinko 88 sportininkai iš Latvijos, Estijos ir Lietuvos. Tuo pačiu vyko ir naujos Anykščių sunkiosios atletikos sporto salės atidarymas.
Dalyvavo vaikinai, gimę 2001 m. ir jaunesni bei merginos be amžiaus apribojimo.
Tarp vaikinų absoliučiu nugalėtoju tapo gargždiškis Karolis Stonkus. II vietą svorio kategorijoje iki 73 kg iškovojo Vilius Norkus. III-iąsias vietas iškovojo Nojus Brazdeikis (svorio kategorijoje iki 55 kg), Erlandas Eglynas (svorio kategorijoje iki 81 kg) ir Julius Juknys (svorio kategorijoje virš 94 kg).
Merginų grupėje iš 18 dalyvių Gargždų atstovė Lijana Jalaitė tapo absoliučia varžybų nugalėtoja. Gerai pasirodė ir jaunosios sportininkės Akvilė Giaštautaitė ir Agneta Dotaitė, pagerinusios savo asmeninius rekordus.
Komandiniai rezultatai: I vieta – Anykščiai; II vieta – Gargždai; III vieta – Klaipėda.
Gruodžio 15 d. treneriui Edvardui Šaukliui ir jo komandai patikėta vesti Lietuvos atvirą tarptautinį sunkiosios atletikos senjorų čempionatą. Jame dalyvaus senjorai iš Latvijos, Estijos, Rusijos, Baltarusijos, Izraelio ir Lietuvos, dalyvių amžius – nuo 35 m., o vyriausiajam bus 81 m. Pagal registraciją numatomas dalyvių skaičius – 80.
Toks renginys primins, kad sunkiąja atletika galima užsiiminėti visą amžių, ateikite ir pamatysite. Varžybos vyks centriniame stadione sunkiosios atletikos salėje (Kvietinių g. 26) nuo 10 val. iki 19 val. Atidarymas – 15 valandą.

Komentarai

Skip to content