Turnyras, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti

Turnyras, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti

2015 m. kovo 11 d. antrus metus iš eilės Priekulės kultūros centre buvo surengtas stalo teniso turnyras, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Susirinko 33 vieni pajėgiausių stalo tenisininkų iš Priekulės, Gargždų, Rietavo, Šilutės ir Klaipėdos. Dalyviai buvo suskirstyti i šešis pogrupius po penkis–šešis žaidėjus, kurie tarpusavyje žaidė ratų sistema iki3 laimėtų setų. Į kitą etapą pateko 16 geriausiai pasirodžiusių žaidėjų, po du–tris iš kiekvieno pogrupio. Finale jie tarpusavyje žaidė dviejų minusų sistema. Pirmą vietą, nepralaimėjęs nei vieno susitikimo, kaip ir prieš metus, užėmė Karolis Pundinas is Šilutės, antra vieta atiteko jaunajam Vakariui Mečioniui iš Klaipėdos, trečia vieta Renatui Gusčinui iš Klaipėdos, ketvirtas liko Jonas Piekautas is Šilutės. Turnyrą atidarė, pasakė sveikinimo kalbą ir apdovanojo nugalėtojus Priekulės seniūno pavaduotojas Valerijus Velkas. Dėkojame prisiėjusiems prie turnyro organizavimo, tai Gargždų Sporto mokyklos direktoriui Antanui Blinstrubui, Priekulės kultūros centro direktorei Alantai Zapalskienei, Priekulės seniūnijai ir už pagalbą teisėjaujant Jonui Piekautui.

Komentarai

Skip to content