Teniso turnyras Klaipėdoje

Teniso turnyras Klaipėdoje

Š. m. gegužės 4 d. Klaipėdoje vyko vaikų, gim. 1995 m. ir jaunesnių, teniso dvejeto varžybos, kuriose sėkmingai pasirodė ir Klaipėdos r. vaikų ir jaunių sporto mokyklos auklėtiniai. Dovydas Litvinas ir Raimedas Simutis, treniruojami Jolantos Romančikienės, šiame turnyre užėmė pirmąsias vietas, antrosios ir trečiosios vietos atiteko klaipėdiečiams.
Artimiausias turnyras vyks birželio pradžioje Gargždų teniso kortuose. Savo jėgas išbandyti galės ir jauniausi Sporto mokyklos tenisininkai.

Teniso treniruojamą vaikų grupę sudaro 14 vaikų. Pagal amžių yra du pogrupiai: mažiukai 7–12 metų ir vyresniųjų amžiaus grupė 12–16 metų. Treniruotės rudens-žiemos sezonu vyksta „Kranto“ pagr. mokyklos sporto saleje, nuo gegužės mėnesio treniruojamasi teniso aikštelėje, kuri yra šalia „Kranto“ pagr. mokyklos. Vaikai, norintys išbandyti pažaisti tenisą,visada gali kreiptis į trenerę Jolantą Romančikienę, tel.8 615 12890. Šiuo metu saleje vaikai tobulina ir daug dėmesio skiria technikai ir bendram fiziniam pasiruošimui, susipažįsta su teniso žaidimo taisyklėmis. Savo jėgas varžybose išbandome vasarą, kadangi turime tam pritaikytą sporto bazę. Kam patinka tenisas, kviečiame ir laukiame visų prisijungti prie mūsų komandos.

Komentarai

Skip to content