Tarptautinis krepšinio turnyras Marupėje

Tarptautinis krepšinio turnyras Marupėje

Gargždų sporto mokyklos 2006 m. gim. krepšininkai (treneris R. Mikalauskas) dalyvavo tarptautiniame krepšinio turnyre „Marupės taurė 2018“ Latvijoje. Šiai išvykai buvo gautos lėšos iš Klaipėdos rajono savivaldybės tarptautinių projektų programos. Prieš dvejus metus 2005 m. gim. krepšininkai (treneris R. Mikalauskas) taip pat dalyvavo šiame turnyre ir tapo čempionais. Tačiau 2006 m. gim. komandai toks turnyras pirmas.
Iš pradžių Gargždų SM komanda susitiko su Kaliningrado „SDJUSOR“ komanda. Neįvertinus varžovų, teko pripažinti jų pranašumą 3 taškų skirtumu 47:50. Kituose mačuose, pasimokę iš klaidų, Gargždų SM komanda nugalėjo „Ventspils“ komandą rezultatu 57:23 ir Rygos „Jugla“ krepšinio mokyklos komandą (51:41). Dėl pirmos vietos pogrupyje susitiko su Latvijos vicečempionais – „Mārupes SC“ komanda ir lygioje kovoje turėjo pripažinti jų pranašumą rezultatu 42:48. Trims komandoms surinkus vienodai taškų, buvo skaičiuojami įmesti praleisti taškai, kurie lėmė Gargždų komandai 3 vietą pogrupyje ir kovą dėl penktos vietos turnyre su kito pogrupio trečios vietos laimėtoja „Ridzene“ komanda. Gargždų SM komanda, nugalėjusi rezultatu 45:25, užėmė penktąją vietą dešimties komandų turnyre. Geriausiu puolėju buvo pripažintas Juozas Virkutis, gynėju – Jokūbas Žilius, naudingiausio žaidėjo prizą gavo Lauras Petrusevičius.
Iš pokalbių ir emocijų galima spręsti, kad dalyviai liko patenkinti, užmegzti draugiški ryšiai su kitomis krepšinio komandomis. Tokie turnyrai labai reikalingi, nes tarptautinės išvykos didina vaikų motyvaciją, jie pamato kaip žaidžia kiti, įgyjama varžybinės patirties. Sunkumai bei kitų komandų žaidimo stebėjimas tampa puikiomis pamokomis, kurios padeda tobulėti.
Dėkojame Klaipėdos rajono savivaldybei ir ugdytinių tėveliams už galimybę vaikams sudalyvauti tarptautiniame krepšinio turnyre Marupėje.

Komentarai

Skip to content