Tarptautiniame sunkiosios atletikos turnyre sėkmė lydėjo tiek Gargždų jaunimą, tiek senjorus

Rugsėjo 6–7 dienomis Panevėžyje vyko Tarptautinis sunkiosios atletikos turnyras, skirtas miesto gimtadieniui paminėti. Jame dalyvavo Vengrijos, Čekijos, Vokietijos, Rusijos, Baltarusijos, Ukrainos, Estijos, Latvijos ir Lietuvos sportininkai. Susirinko apie 150 sportininkų, tarp jų ir dešimt gargždiškių. Varžybose galėjo dalyvauti tiek jaunimas, tiek senjorai, kurie buvo suskirstyti į atskiras amžiaus grupes. Jaunųjų grupėje merginų tarpe absoliučia varžybų nugalėtoja tapo gargždiškė Lijana Jakaitė, o Akvilė Giaštautaitė ir Agneta Dotaitė iškovojo atitinkamai ketvirtą ir penktą vietas. Berniukų tarpe ketvirtas buvo Nojus Brazdeikis, penktas – Žilvinas Duotas. Šiems jaunuoliams buvo gera pamoka ateičiai, tokiose varžybose įgaunama patirties, kaip sakė treneris Edvardas Šauklys „vaikai šaunuoliai, visą vasarą plušėjo treniruotėse“.

Senjorų tarpe puikiai sekėsi visiems gargždiškiams. Tarp moterų pirmąsias vietas iškovojo Kristina Basova ir Gargždų sporto mokyklos darbuotoja Jūratė Genčienė. Vyrų tarpe taip pat pirmąsias vietas iškovojo Robertas Skurdenis ir Laimutis Daugėla. Senjorai varžėsi pagal amžiaus ir svorio kategorijas.

Komentarai

Skip to content