Sunkiosios atletikos sporto žaidynių finalinės varžybos

Sunkiosios atletikos sporto žaidynių finalinės varžybos

Savaitgalį Klaipėdoje vyko Lietuvos jaunučių sunkiosios atletikos sporto žaidynių finalinės varžybos, kuriose teisę dalyvauti buvo iškovoję šeši Gargždų sporto mokyklos sunkiaatlečiai. Svorio kategorijoje iki 76 kg čempionu tapo Erlandas Eglynas. Jo rezultatas rovime buvo 76 kg, stūmime – 95 kg, dvikovėje –171 kg. Svorio kategorijoje iki 42 kg II-ąją vietą iškovojo jauniausias komandos dalyvis dešimtmetis Nojus Brazdeikis (rovime – 34 kg, stūmime – 43 kg, dvikovėje – 77 kg). Penktas vietas laimėjo Rapolas Skurdenis (sv. kat. iki 62 kg), Kasparas Strakšys (sv. kat. iki 66 kg), Ignas Mažeika (sv. kat. iki 35 kg). Šešta vieta atiteko Žilvinui Duotui (sv. kat. iki 50 kg). Šiuos vaikinus varžyboms rengė treneriai Diana Mačiūtė ir Edvardas Šauklys.

Komentarai

Skip to content