Stalo teniso turnyras – Gargždų sporto mokyklos jubiliejinių renginių ciklo pirmosios varžybos

Stalo teniso turnyras – Gargždų sporto mokyklos jubiliejinių renginių ciklo pirmosios varžybos

2015 m. lapkričio 14 d. Gargždų sporto centro salėje susigrūmė būrys jaunųjų stalo tenisininkų bei šios sporto sakos veteranai.

Į anksti prasidėjusias varžybas sugūžėjo 40 vaikų ir 8 stalo teniso veteranai. Jau 9 val. ryto iškart po Gargždų sporto mokyklos direktoriaus Antano Blinstrubo ir Seimo nario Petro Gražulio sveikinimo žodžių bei parodomojo stalo teniso mačo (mat abu yra pakankamai geri stalo tenisininkai) užvirė nuožmūs mūšiai prie žaliųjų stalų.

Vaikai kovojo trijose grupėse: 2003 m. gim. ir jaunesni, 1997–2002 m. gim. mergaitės, 1997–2002 m. gim. ir jaunesni berniukai. Veteranų grupė – 1965 m. gim. ir vyresni.

Įpusėjus varžyboms, pradėjo ryškėti varžybų lyderiai, mažiausųjų grupėse į finalinį 8-tuką žengė Airidas Skirgilas (Dovilai), Dovydas Piaulokas (Gargždai), Karolis Puplauskas (Dovilai), Deimantė Jakaitytė (Dovilai), Vilius Šunokas (Gargždai), Povilas Jurgulis (Gargždai), Marija Mikalauskytė (Gargždai), Darijus Bagočius (Dovilai). Dėl laiko stokos finalas vyko vieno minuso sistema be visų vietų išaiškinimo, todėl kai kuriems žaidėjams net 1 pralaimėjimas lėmė varžybų baigtį. Po tokio įtempto finalo trečia liko po traumos gydymo sugrįžusi Gargždų SM auklėtinė M. Mikalauskytė, vicečempionu tapo V. Šunokas, o nugalėtojo laurais džiaugėsi A. Skirsgilas.

Vyresnių mergaičių grupę sudarė 7 sportininkės, kurios tarpusavyje kovojo ratų sistema. Trečia šioje grupėje liko L. Lūžaitė (Gargždai), antra A. Mikalauskytė (Gargždai), čempione kiek netikėtai tapo rietaviškė M. Jasaitė, kuri atrankinėse varžybose į Lietuvos jaunių stalo teniso sporto žaidynes vicečempiones A. Mikalauskytės buvo nugalėta rezultatu 1:3.

Vyresnių berniukų grupėje kova vyko tarp 12 sportininkų. Po grupių kovų į finalinį 6 iškopė šie sportininkai: E. Macenis (Rietavas), M. Judekis (Judrėnai), K. Ruškys (Judrėnai), P. Mikalauskis (Gargždai), Gedvydas Mišeikis (Rietavas), Rolandas Slušnys (Dovilai). Garbinga 3 vietą užėmė K. Ruškys, antras liko M. Judeikis, o čempionu, kaip ir reikėjo tikėtis, tapo E. Macenis, kuris yra vienas pajėgiausių Lietuvos stalo tenisininkų jaunių TOP-12-uke.

Veteranai demonstruodami gražų žaidimą taip pat įnirtingai kovėsi dėl geriausiųjų titulo. Čia su 5 pergalėmis liko trečias dituviškis H. Kerys, vicečempiono titulas atiteko jo kaimynui A. Vaitkui iš Dituvos, o čempiono titulą iškovojo daupariškis A. Zumbrickas.

Visi varžybų prizininkai buvo apdovanoti Gargždų sporto mokyklos įsteigtais prizais ir Seimo nario P. Gražulio bei jo komandos marškinėliais „Už Lietuvą, vyrai!“. Apdovanojimus vykdė Seimo narys P. Gražulis, Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktorius S. Karbauskas, Gargždų sporto mokyklos direktorius A. Blinstrubas. Varžybų pagrindinis organizatorius Gargždų sporto mokykla ir stalo teniso mokytojai: Feliksas Žemgulys, Andrius Černeckis bei Linas Bagdonas.

Komentarai

Skip to content