STALO TENISO SEZONO PRADŽIA – ŽINGSNIS PIRMYN

STALO TENISO SEZONO PRADŽIA – ŽINGSNIS PIRMYN

Pajėgiausi Gargždų sporto mokyklos stalo teniso grupės aukletiniai 2015-09-05 dalyvavo Lietuvos jaunių stalo teniso sporto žaidynėse Šilutėje. Čia komandinėse varžybose susikovė pajėgiausios Žemaitijos zonos berniukų ir mergaičių komandos. Gargždų SM mergaičių komandai atstovavo A. Mikalauskytė, L. Lūžaitė ir G. Savickaitė. Gargždiškės varžybose patyrė tik 1 pralaimėjimą. Rezultatu 3:0 laimėjusios prieš Klaipėdos komandą, rezultatu 3:1 įveikusios Rietavo komandą liko 2 ir iškovojo teisę žaisti Lietuvos jaunių sporto žaidynių finalinėse varžybose. Berniukams sekėsi kiek prasčiau. Gargždų komandai atstovavę P. Mikalauskis, M. Judeikis, A. Poška ir R. Šlušnys tarp 6 varžovų komandų liko 3. Gargždikšiai rezultatu 2:3 pralaimėję Šilutės komandai tik per plauką neteko kelialapio į Lietuvos jaunių sporto žaidynių finalus, kurie vyks Šiauliuose 2015-09-26/27 dienomis.

2015-09-12 vyko atviras stalo teniso čempionatas Vilniaus rajono stalo teniso sporto klubo „Riešė“ gimtadieniui paminėti. Čia dalyvavo pajėgiausi Vilniaus miesto, rajono stalo teniso klubų auklėtiniai, Šalčininkų sporto mokyklos atstovai.

Gargždiškiai M. Mikalauskytė (2005 m. gim.), V. Šunokas (2006 m. gim.), P Bakšinskis (2007 m. gim.) šiose varžybose startavo sėkmingai. Pirmosiose stalo teniso varžybose debiutavęs vienas iš jauniausiųjų stalo teniso auklėtinių P. Bakšinskis varžybose iškovojo 2 pergales ir garbingai baigdamas varžybas laimėjo paguodos finalo 3 vietą bendroje įskaitoje tarp 19 2005 m. gim. ir jaunesnių stalo tenisininkų likdamas 12. Sporto mokyklos senbuviai liko tarp lyderių. V. Šunokas iš 19 šio amžiaus žaidėjų liko 5, o M. Mikalauskytė benroje grupėje tarp berniukų ir mergaičių užėmė prizinę 3 vietą.

Komentarai

Skip to content