STALO TENISAS KLAIPĖDOS RAJONE POPULIARUS

STALO TENISAS KLAIPĖDOS RAJONE POPULIARUS

Gargždų sporto mokykla, skirdama didelį dėmesį daugeliui sporto šakų, neužmiršta ir stalo teniso. Čia plėtojamas šios sporto šakos masiškumas. Siekiama kuo daugiau Klaipėdos rajone gyvenančių vaikų išmokinti šios sporto šakos subtilybių ir parengti įvairaus lygio varžyboms Gargždų SM padaliniuose Judrėnuose, Priekulėje ir Gargžduose. Judrėnuose dirba stalo teniso treneris Andrius Černeckis, Priekulėje – Aurelijus Martinavičius, Gargžduose – Feliksas Žemgulys. Kiekviena iš paminėtų sporto bazių ruošia auklėtinius dalyvavimui Klaipėdos rajono stalo teniso lygoje, kuri Gargždų miesto sporto centro ir Gargždų sporto mokyklos atstovų iniciatyva startuos dar šių metų lapkričio mėn. 23 d. Gargždų miesto sporto salėje. 9 val. baigiama dalyvių registracija vietoje ir skelbiama lygos I etapo 1 turo pradžia. Kovoms lygoje kviečiami registruotis visi norintys išmėginti savo jėgas prie žaliųjų stalo teniso stalų. Dėl unikalios varžybų sistemos jėgas galės išbandyti tiek šios sporto šakos mėgėjai, tiek profesionalai.

Gargžduose dirbantis stalo teniso treneris Feliksas Žemgulys turi subūręs dvi berniukų komandas Gargždų SM 1 ir Gargždų SM 2, kurios šiais metais startavo Lietuvos stalo teniso regionų B lygoje. Komandos susideda iš 6 pajėgiausių žaidėjų (kiekvienoje komanoje žaidžia 3 pajėgiausi Gargždų SM auklėtiniai berniukai). Gargždų SM 1 šiuo metu atstovauja Povilas Mikalauskis, Adomas Zumbrickas ir Dainius Symalis, Gargždų SM 2 jaunesniosios stalo tenisininkų kartos atstovai (2002 m. gim. ir jaunesnis) Nojus ir Laurynas Šliuožos bei Vilius Šunokas. Tokiu būdu vaikams yra sudaromos sąlygos tobulėti mažiausiai 6-8 kartus metuose išvykstant į varžybas visoje Lietuvoje.

Gargždų SM Gargždų miesto stalo teniso padalinio aukletinės mergaitės A. Mikalauskytė, L. Lūžaitė, M. Mikalauskytė ir S. Danielkutė (treneris F. Žemgulys) jau antri metai kaip gina Gargždų miesto bei Klaipėdos rajono garbę Lietuvos moterų I lygos komandinio čempionato 12-uke. Daug tikimasi iš A. Mikalauskytės, M. Mikalauskytės bei S. Danielkutės, kurios besimokindamos toje pačioje Gargždų „Kranto“ pagrindinėje mokykloje sudarys stiprią mokyklos komandą Klaipėdos rajono tarpmokyklinėse varžybose ir tikėtina, kad čia iškovojusios 1 vietą rajone toliau sėkmingai skinsis kelią iki aukštų ar prizinių vietų išaiškinimo tarpmokyklinėse stalo teniso varžybose Lietuvos lygiu.

Aukštų rezultatų Klaipėdos apskirties ir Lietuvos lygiu yra laukiama iš jau šį 2015 m. pavasarį vyksiančių Lietuvos 2004 m. gim. ir jaunesnių moksleivių stalo teniso čempionato, kur mūsų rajono garbę gins M. Mikalauskytė (2005 m. gim.), Vilius Šunokas (2006 m. gim.) ir Dovydas Piaulokas (2004 m. gim.). Būtina paminėti, kad visi šie auklėtiniai praeitą pavasarį praėjo Lietuvos 2003 m. gim. ir jaunesnių moksleivių stalo teniso čempionato zonines varžybas bei pateko į 2003 m. gim. ir jaunesnių moksleivių stalo teniso čempionato finalus, kur kiekvienas užsitikrino vietas pajėgiausių Lietuvos stalo tenisininkų jaunučių (gim. 2003 m. ir jaunesnių) 35-penketuke.

Negalima nepastebėti fakto, kad šia sporto šaka kasmet susidomi vis jaunesni vaikai. Tai yra labai teigiamas dalykas, kadangi norint išugdyti aukščiausio lygio stalo tenisininką šios sporto šakos reikia pradėti mokintis sulaukus bemaž 5 metų amžiaus.

Komentarai

Skip to content