Sėkmingai suorganizuotas Gargždų SM stalo teniso varžybų III-iasis etapas

Vasario 20 dieną, vaikų atostogų metu, Dovilų pagrindinėje mokykloje įvyko trečiasis Gargždų sporto mokyklos stalo teniso varžybų etapas, kuriame dalyvavo vaikai iš Gargždų, Judrėnų bei Dovilų. Varžybose dalyvavo 36 Gargždų sporto mokyklos auklėtiniai. Vaikai pagal pajėgumą buvo paskirstyti į dvi grupes – pradedančiųjų ir pažengusiųjų; kiekvienoje grupėje po 18 vaikų.

Pradedančiųjų grupėje pirmąją vietą iškovojo ir kitą etapą žais tarp pažengusiųjų Ieva Pliuškytė (Dovilai, treneris T. Kojelis), antroji vieta – Gerda Holverda (Dovilai, treneris T. Kojelis), trečioji vieta – Emilis Knyzeris (Judrėnai, treneris A. Černeckis).

Pažengusiųjų grupėje nenugalima išlieka Marija Mikalauskytė – pirmoji vieta (Gargždai, treneris F. Žemgulys), antroji vieta – Brilita Jurevičiūtė (Dovilai, treneris T. Kojelis), trečioji vieta – Kristupas Elvikis (Dovilai, treneris T. Kojelis). Sveikiname visus nugalėtojus.

Liko ketvirtasis ir paskutinis Gargždų sporto mokyklos stalo teniso varžybų etapas Gargžduose, planuojamas kovo mėnesį.

Komentarai

Skip to content