Šachmatų turnyras, skirtas Gargždų sporto mokyklos 45-mečiui pažymėti

Šachmatų turnyras, skirtas Gargždų sporto mokyklos 45-mečiui pažymėti

Gruodžio 19-tą dieną Gargždų sporto centro šachmatų-šaškių klubo patalpose vyko vaikų šachmatų turnyras, skirtas Gargždų sporto mokyklos 45-mečiui pažymėti. Į jį atvyko svečiai iš Tauragės sporto mokyklos, taip pat dalyvavo ir mūsų sporto mokyklos ugdytiniai. Beje, analogiški šių dviejų mokyklų ugdytinių susitikimai vyksta po keletą kartų per mokslo metus, ir būtinai kasmet prieš didžiąsias metų šventes – Kalėdas.

Vienu metu vyko du skirtingi turnyrai: BM6–BM8 ir BM10–BM12. Buvo žaidžiama septyniais ratai, kiekvienam varžybų dalyviui skiriant po 10 minučių visai partijai.

Jeigu mažųjų turnyre labiau dominavo tauragiečiai, tai didžiųjų – tarp abiejų mokyklų vyko apylygė kova. BM6–BM8 turnyrą laimėjo šešiametis tauragietis Paulius Ivanovas. Jis surinko 6 taškus iš 7 galimų. Tiek pat taškų buvo ir jo vyresniojo brolio Domo sąskaitoje. Jis antras. O štai į trečiąją vietą su penkiais taškais varžybų pabaigoje pakilo Neimantas Viliušis (Tauragė). BM10–BM12 pusę turnyro pirmavo gargždiškis Žygimantas Staponas. Tačiau varžybų pabaigoje jis iššvaistė turėtą pranašumą ir į priekį išleido du svečius iš Tauragės, pats su 4,5 taško likdamas trečioje vietoje. Šioje grupėje nugalėjo Armandas Alijevas (6 taškai). Antra liko Ieva Grikšaitė (5 taškai).

Atskirų grupių nugalėtojų taurės atiteko: M6 – Laurai Grikšaitei (Tauragė), M8 – Eglei Grikšaitei (Tauragė), M10 – Ievai Grikšaitei (Tauragė), M12 – Martynai Jucytei (Gargždai), B6 – Pauliui Ivanovui (Tauragė), B8 – Domui Ivanovui (Tauragė), B10 – Armandui Alijevui (Tauragė), B12 – Povilui Jankauskui (Gargždai).

Tarp gargždiškių visi kovojo pagirtinai, bet papildomai paminėti reikia po 4 taškus surinkusius: Sebastianą Stankų (B6), Kernių Balčiūną (B8), Paulių Rusteiką (B8), Žygimantą Ratkų (B8), Nedą Kymantą (B10), Jorę Balčiūnaitę (M10), 3,5 taško iškovojusį Domą Andrijauską (B8), po 3 taškus pelniusius Edviną Andriušį (B8), Justą Petrusevičių (B8), Beną Čėsną (B8), po 2,5 – Ernestą Smilginį (B12) ir Liepą Gricuk (M8), 2 taškus – Girių Čepauską (B6), 1 tašką – Aistę Majauskytę (M10).

Visi varžybų dalyviai gavo po atminimo dovanėlę, buvo pavaišinti vaisiais ir saldumynais, kuriuos vaikams dovanojo Gargždų miesto bendruomenės pirmininkas Ovidijus Jankauskas. Ačiū jam ir kitiems prisidėjusiems.

Komentarai

Skip to content