birželio 29, 2018

Gargždams 760 – vaikų šachmatų turnyras

Gargždams 760 – vaikų šachmatų turnyras Birželio 1 dieną Gargždų „Minijos“ progimnazijos salėje vyko vaikų šachmatų turnyras, skirtas Gargždų miesto 760-osioms metinėms bei Vaikų gynimo dienai […]
birželio 29, 2018

VJSM šachmatininkai skina pergales įvairiose respublikinėse varžybose

VJSM šachmatininkai skina pergales įvairiose respublikinėse varžybose 2013m. gegužės 10-11 dienomis Dubingiuose (Molėtų r.) vyko visų amžiaus grupių Lietuvos greitųjų šachmatų ir „Žaibo“ pirmenybės. Klaipėdos r. […]
birželio 29, 2018

IŠ LIETUVOS PIRMENYBIŲ SUGRĮŽUS

IŠ LIETUVOS PIRMENYBIŲ SUGRĮŽUS Spalio 19–20 dienomis Kaune vyko B14 ir M14 Lietuvos komandinės šachmatų pirmenybės. Tarp 14 berniukų komandų buvo ir Klaipėdos r. VJSM jaunieji […]
birželio 29, 2018

„Meškiuko Rudnosiuko“ varžybose gerai kovojo Klaipėdos r. VJSM jaunieji šachmatininkai

„Meškiuko Rudnosiuko“ varžybose gerai kovojo Klaipėdos r. VJSM jaunieji šachmatininkai 233 jaunieji šachmatininkai iš visos Lietuvos bei Latvijos Kuldigos miesto gruodžio 8 dieną susirinko Šiauliuose į […]
birželio 29, 2018

Laurynas Alekna Lietuvos šachmatų pirmenybėse

Laurynas Alekna Lietuvos šachmatų pirmenybėse Vasario 17–23 dienomis Vilniuje vyko Lietuvos klasikinių šachmatų pirmenybių pusfinalis bei Lietuvos U20 pirmenybės. Jose dalyvavo ir Gargždų sporto mokyklos auklėtinis […]
birželio 29, 2018

Šachmatų varžybose „Šiaurės Lietuva-2014“ Mantas Pilipuitis iškovojo aukštas vietas

Šachmatų varžybose „Šiaurės Lietuva-2014“ Mantas Pilipuitis iškovojo aukštas vietas Vasario 28–kovo 2 dienomis Biržuose vykusiose šachmatų varžybose „Šiaurės Lietuva-2014“ puikiai pasirodė Gargždų sporto mokyklos auklėtinis Mantas […]
birželio 29, 2018

Lietuvos jaunių-jaunimo klasikinių šachmatų pirmenybės

Lietuvos jaunių-jaunimo klasikinių šachmatų pirmenybės Šių metų kovo 25–30 dienomis Panevėžyje vykusiose Lietuvos jaunių-jaunimo klasikinių šachmatų pirmenybėse kovojo devyni Gargždų sporto mokyklos šachmatininkai. Pačių vyriausiųjų grupei […]
birželio 29, 2018

Iš Lietuvos vaikų-jaunučių šachmatų pirmenybių sugrįžus

Iš Lietuvos vaikų-jaunučių šachmatų pirmenybių sugrįžus Šių metų balandžio 5–9 dienomis Druskininkuose vykusiose Lietuvos vaikų-jaunučių šachmatų pirmenybėse kovojo šeši Gargždų sporto mokyklos šachmatininkai (treneris Z. Bitinas). […]
birželio 29, 2018

Lietuvos komandinėse B14 greitųjų šachmatų pirmenybėse

Lietuvos komandinėse B14 greitųjų šachmatų pirmenybėse Spalio 11–12 dienomis Kaune vyko Lietuvos greitųjų šachmatų B14 komandinės pirmenybės. Tarp 16 pajėgiausiųjų kovojo ir Gargždų sporto mokyklos jaunieji šachmatininkai. […]
birželio 29, 2018

Vaikų šachmatų turnyras Jurbarke

Vaikų šachmatų turnyras Jurbarke Spalio 26 dieną Jurbarke vyko kelių sporto mokyklų vaikų šachmatų turnyras. Į jį buvo pakviesti ir Gargždų sporto mokyklos atstovai. Tarp 48 […]
birželio 29, 2018

Lietuvos jaunių komandinėse pirmenybėse

Lietuvos jaunių komandinėse pirmenybėse Lapkričio 8–9 dienomis Biržų pilies arsenalo patalpose vyko Lietuvos jaunių komandinės šachmatų pirmenybės. Tarp 9 vaikinų komandų varžėsi ir Gargždų sporto mokyklos […]
birželio 29, 2018

Lietuvos greitųjų šachmatų ir „Žaibo“ pirmenybėse

Lietuvos greitųjų šachmatų ir „Žaibo“ pirmenybėse 2014 m. lapkričio 28–30 dienomis Panevėžyje vyko atviros Lietuvos greitųjų šachmatų ir „Žaibo“ pirmenybės, taip pat analogiškos BM 20 Lietuvos […]
birželio 29, 2018

Šachmatų varžybose Gargždų jaunieji šachmatininkai pasirodė puikiai

Šachmatų varžybose Gargždų jaunieji šachmatininkai pasirodė puikiai Gruodžio 6 dieną Ryškėnuose vyko Nemuno sporto draugijos remiamas šaškių-šachmatų festivalis „Ryškėnų Kalėdos – 2014“. Į renginį susirinko apie […]
birželio 29, 2018

Lietuvos jaunių-jaunimo klasikinių šachmatų pirmenybėse

Lietuvos jaunių-jaunimo klasikinių šachmatų pirmenybėse Šių metų kovo 30-balandžio 3 dienomis Panevėžyje vykusiose Lietuvos jaunių-jaunimo klasikinių šachmatų pirmenybėse kovojo septyni Gargždų sporto mokyklos auklėtiniai. Pačiai vyriausiajai […]
birželio 29, 2018

Lietuvos vaikų-jaunučių klasikinių šachmatų pirmenybėse

Lietuvos vaikų-jaunučių klasikinių šachmatų pirmenybėse Šių metų balandžio 11–15dienomis Vilniuje vykusiose Lietuvos vaikų-jaunučių klasikinių šachmatų pirmenybėse kovojo septyni Gargždų sporto mokyklos auklėtiniai. Pačiai vyriausiajai grupei (B12 […]
birželio 29, 2018

„Gargždams – 762“ Tradicinėse vaikų šachmatų varžybos

Tradicinėse vaikų šachmatų varžybose, skirtose Tarptautinei vaikų gynimo dienai ir „Gargždams – 762“ kovojo beveik šimtas vaikų iš Klaipėdos, Plungės, Telšių, Kretingos, Jurbarko, Tauragės ir Gargždų sporto […]
birželio 29, 2018

Lietuvos vaikų šachmatų pirmenybėse

Lietuvos vaikų šachmatų pirmenybėse Šių metų spalio 17-tą dieną Šiauliuose vyko Lietuvos vaikų iki 11 metų komandinės šachmatų pirmenybės. Jose dalyvavo ir Gargždų sporto mokyklos jaunieji […]
birželio 29, 2018

Žaidžia jaunieji šachmatininkai

Žaidžia jaunieji šachmatininkai Lapkričio 14–15 dienomis Kaune vyko BM14 (2001 m. gimimo ir jaunesnių vaikų) komandinės greitųjų šachmatų pirmenybės. B14 grupėje šiose pirmenybėse dalyvavo ir Gargždų sporto […]
birželio 29, 2018

Lietuvos jaunių komandinėse šachmatų pirmenybėse

Lietuvos jaunių komandinėse šachmatų pirmenybėse Šių metų lapkričio 21 dieną Šiauliuose vyko Lietuvos jaunių iki 18 metų komandinės šachmatų pirmenybės. Jose dalyvavo ir Gargždų sporto mokyklos […]
birželio 29, 2018

Šachmatų turnyras, skirtas Gargždų sporto mokyklos 45-mečiui pažymėti

Šachmatų turnyras, skirtas Gargždų sporto mokyklos 45-mečiui pažymėti Gruodžio 19-tą dieną Gargždų sporto centro šachmatų-šaškių klubo patalpose vyko vaikų šachmatų turnyras, skirtas Gargždų sporto mokyklos 45-mečiui […]
birželio 29, 2018

Druskininkų šachmatų kongresas – 2016 m.

Druskininkų šachmatų kongresas – 2016 m. Sausio 5–10 dienomis Druskininkų mokymo centre „Dainava“ vyko tarptautinis šachmatų kongresas „Druskininkai – 2016“. Treneriams paskaitas skaitė ir patirtimi dalijosi […]
birželio 29, 2018

Lietuvos jaunučių-jaunių klasikinių šachmatų pirmenybėse

Lietuvos jaunučių-jaunių klasikinių šachmatų pirmenybėse Šių metų kovo 18–23 dienomis Vilniuje vykusiose Lietuvos jaunučių-jaunių klasikinių šachmatų pirmenybėse kovojo dešimt Gargždų sporto mokyklos auklėtinių. Pačių vyriausiųjų grupei […]
birželio 29, 2018

Lietuvos vaikų šachmatų pirmenybėse

Lietuvos vaikų šachmatų pirmenybėse Balandžio 15–17 dienomis Šiauliuose vyko BM08 (2008 m. gimimo ir jaunesnių vaikų) klasikinių šachmatų Lietuvos pirmenybės. Jose dalyvavo trys Gargždų sporto mokyklos […]
birželio 29, 2018

Jaunieji šachmatininkai dalyvavo tarptautiniame turnyre

Jaunieji šachmatininkai dalyvavo tarptautiniame turnyre Gruodžio 4 dieną Šiaulių sporto arenoje vyko tarptautinis vaikų iki 12 metų šachmatų turnyras „Meškiukas Rudnosiukas“. Į jį susirinko 270 jaunųjų […]
birželio 29, 2018

Kalėdinės vaikų šachmatų varžybos

Gruodžio 17 dieną Gargžduose buvo surengtos tradicinės kalėdinės vaikų šachmatų varžybos. Be Gargždų sporto mokyklos ugdytinių jose dalyvavo svečiai iš Tauragės vaikų ir jaunių sporto mokyklos, […]
birželio 29, 2018

LIETUVOS JAUNIŲ-JAUNUČIŲ ŠACHMATŲ PIRMENYBĖSE

LIETUVOS JAUNIŲ-JAUNUČIŲ ŠACHMATŲ PIRMENYBĖSE Balandžio 5–10 dienomis Kaune vyko BM10-BM18 klasikinių šachmatų Lietuvos pirmenybės. Jose dalyvavo net trylika Gargždų sporto mokyklos ugdytinių: Domas Andrijauskas, Edvinas Andriušis, […]
birželio 29, 2018

Tradicinėse vaikų šachmatų varžybose, skirtose Tarptautinei vaikų gynimo dienai ir „Gargždams – 764“ pažymėti kovojo 75 vaikai iš Klaipėdos, Plungės, Telšių, Kretingos, Jurbarko, Tauragės ir Gargždų.

Tradicinėse vaikų šachmatų varžybose, skirtose Tarptautinei vaikų gynimo dienai ir „Gargždams – 764“ pažymėti kovojo 75 vaikai iš Klaipėdos, Plungės, Telšių, Kretingos, Jurbarko, Tauragės ir Gargždų. […]
birželio 29, 2018

Jaunieji rajono šachmatininkai vyko į turnyrą Kaune

Jaunieji rajono šachmatininkai vyko į turnyrą Kaune Kovo 16–18 dienomis Kaune, viešbučio „Best Baltic“ konferencijų salėje, vyko Lietuvos BM08 (gimę 2010 m. ir jaunesni) šachmatų pirmenybės. […]
birželio 29, 2018

Į šachmatų varžybas, skirtas vaikų gynimo dienai

Į šachmatų varžybas, skirtas vaikų gynimo dienai bei Gargždų miesto 765-ajam gimtadieniui paminėti gegužės 27 dieną Gargžduose susirinko vaikai iš Telšių, Tauragės, Plungės, Jurbarko, Klaipėdos miesto […]
Skip to content