2020 vasario 25

Jaunimo klasikinių šachmatų pirmenybėse – gausios gargždiškių pajėgos

Vasario 18–23 dienomis Kaune, „Park in by Radisson“ viešbutyje vyko BM10–BM18 klasikinių šachmatų Lietuvos pirmenybės. Jose dalyvavo šešiolika Gargždų sporto mokyklos ugdytinių: Auksė Zonytė (M10), Matas […]
2020 sausio 7

Jaunieji šachmatininkai dalyvavo tarptautiniame turnyre Druskininkuose

Sausio 3–5 dienomis Druskininkuose vyko tarptautinis šachmatų kongresas. Jame be kitų renginių organizuotos ir šachmatų varžybos, kuriose tarp 238 šachmatininkų iš 6 šalių dalyvavo 9 Gargždų […]
2019 lapkričio 11

Gargždiškiai kovojo komandinėse vaikų greitųjų šachmatų pirmenybėse

Vaikų komandinėmis greitųjų šachmatų pirmenybėmis baigėsi 2019 metų moksleivių šachmatų Lietuvos pirmenybių programa. Biržuose spalio 27 dieną susikovė 14 komandų, tarp kurių buvo ir Gargždų sporto […]
2019 spalio 24

Jaunieji rajono šachmatininkai dalyvavo ketveriose Lietuvos pirmenybėse

Spalio 17–20 dienomis Taujėnų dvare (Ukmergės r.) vyko net ketverios Lietuvos šachmatų pirmenybės iš eilės. Jose dalyvavo ir devyni Gargždų sporto mokyklos jaunieji šachmatininkai, treniruojami Zigmo […]
2019 birželio 3

Šachmatų varžybose Gargžduose – 98 dalyviai

Į šachmatų varžybas, skirtas Vaikų gynimo dienai bei Gargždų miesto 766-ajam gimtadieniui paminėti, birželio 2 dieną Gargžduose susirinko vaikai iš Telšių, Palangos, Šilalės, Kretingos, Tauragės, Plungės, […]
2018 gruodžio 31

Gargžduose vyko kalėdinis vaikų šachmatų turnyras

Tradicija išlaikyta! Jau kelis metus iš eilės prieš Kalėdas į svečius pas mažuosius Gargždų sporto mokyklos šachmatininkus atvyksta svečiai iš Klaipėdos moksleivių saviraiškos centro. Gruodžio 22 […]
2018 spalio 24

Jaunučių komandinėse šachmatų pirmenybėse

Spalio 20 dieną Panevėžyje vyko Lietuvos jaunučių (2007 metų gimimo ir jaunesnių) komandinės šachmatų pirmenybės. Tarp 17 komandų jose dalyvavo ir Gargždų sporto mokyklos berniukų komanda, […]
2018 birželio 29

Gargždams 760 – vaikų šachmatų turnyras

Birželio 1 dieną Gargždų „Minijos“ progimnazijos salėje vyko vaikų šachmatų turnyras, skirtas Gargždų miesto 760-osioms metinėms bei Vaikų gynimo dienai pažymėti. Į jas atvyko jaunieji šachmatininkai […]
2018 birželio 29

VJSM šachmatininkai skina pergales įvairiose respublikinėse varžybose

2013 m. gegužės 10-11 dienomis Dubingiuose (Molėtų r.) vyko visų amžiaus grupių Lietuvos greitųjų šachmatų ir „Žaibo“ pirmenybės. Klaipėdos r. VJSM į šią tolimąją kelionę delegavo […]
2018 birželio 29

IŠ LIETUVOS PIRMENYBIŲ SUGRĮŽUS

IŠ LIETUVOS PIRMENYBIŲ SUGRĮŽUS Spalio 19–20 dienomis Kaune vyko B14 ir M14 Lietuvos komandinės šachmatų pirmenybės. Tarp 14 berniukų komandų buvo ir Klaipėdos r. VJSM jaunieji […]
2018 birželio 29

„Meškiuko Rudnosiuko“ varžybose gerai kovojo Klaipėdos r. VJSM jaunieji šachmatininkai

„Meškiuko Rudnosiuko“ varžybose gerai kovojo Klaipėdos r. VJSM jaunieji šachmatininkai 233 jaunieji šachmatininkai iš visos Lietuvos bei Latvijos Kuldigos miesto gruodžio 8 dieną susirinko Šiauliuose į […]
2018 birželio 29

Laurynas Alekna Lietuvos šachmatų pirmenybėse

Laurynas Alekna Lietuvos šachmatų pirmenybėse Vasario 17–23 dienomis Vilniuje vyko Lietuvos klasikinių šachmatų pirmenybių pusfinalis bei Lietuvos U20 pirmenybės. Jose dalyvavo ir Gargždų sporto mokyklos auklėtinis […]
2018 birželio 29

Šachmatų varžybose „Šiaurės Lietuva-2014“ Mantas Pilipuitis iškovojo aukštas vietas

Šachmatų varžybose „Šiaurės Lietuva-2014“ Mantas Pilipuitis iškovojo aukštas vietas Vasario 28–kovo 2 dienomis Biržuose vykusiose šachmatų varžybose „Šiaurės Lietuva-2014“ puikiai pasirodė Gargždų sporto mokyklos auklėtinis Mantas […]
2018 birželio 29

Lietuvos jaunių-jaunimo klasikinių šachmatų pirmenybės

Lietuvos jaunių-jaunimo klasikinių šachmatų pirmenybės Šių metų kovo 25–30 dienomis Panevėžyje vykusiose Lietuvos jaunių-jaunimo klasikinių šachmatų pirmenybėse kovojo devyni Gargždų sporto mokyklos šachmatininkai. Pačių vyriausiųjų grupei […]
2018 birželio 29

Iš Lietuvos vaikų-jaunučių šachmatų pirmenybių sugrįžus

Iš Lietuvos vaikų-jaunučių šachmatų pirmenybių sugrįžus Šių metų balandžio 5–9 dienomis Druskininkuose vykusiose Lietuvos vaikų-jaunučių šachmatų pirmenybėse kovojo šeši Gargždų sporto mokyklos šachmatininkai (treneris Z. Bitinas). […]
2018 birželio 29

Lietuvos komandinėse B14 greitųjų šachmatų pirmenybėse

Lietuvos komandinėse B14 greitųjų šachmatų pirmenybėse Spalio 11–12 dienomis Kaune vyko Lietuvos greitųjų šachmatų B14 komandinės pirmenybės. Tarp 16 pajėgiausiųjų kovojo ir Gargždų sporto mokyklos jaunieji šachmatininkai. […]
2018 birželio 29

Vaikų šachmatų turnyras Jurbarke

Vaikų šachmatų turnyras Jurbarke Spalio 26 dieną Jurbarke vyko kelių sporto mokyklų vaikų šachmatų turnyras. Į jį buvo pakviesti ir Gargždų sporto mokyklos atstovai. Tarp 48 […]
2018 birželio 29

Lietuvos jaunių komandinėse pirmenybėse

Lietuvos jaunių komandinėse pirmenybėse Lapkričio 8–9 dienomis Biržų pilies arsenalo patalpose vyko Lietuvos jaunių komandinės šachmatų pirmenybės. Tarp 9 vaikinų komandų varžėsi ir Gargždų sporto mokyklos […]
2018 birželio 29

Lietuvos greitųjų šachmatų ir „Žaibo“ pirmenybėse

Lietuvos greitųjų šachmatų ir „Žaibo“ pirmenybėse 2014 m. lapkričio 28–30 dienomis Panevėžyje vyko atviros Lietuvos greitųjų šachmatų ir „Žaibo“ pirmenybės, taip pat analogiškos BM 20 Lietuvos […]
2018 birželio 29

Šachmatų varžybose Gargždų jaunieji šachmatininkai pasirodė puikiai

Šachmatų varžybose Gargždų jaunieji šachmatininkai pasirodė puikiai Gruodžio 6 dieną Ryškėnuose vyko Nemuno sporto draugijos remiamas šaškių-šachmatų festivalis „Ryškėnų Kalėdos – 2014“. Į renginį susirinko apie […]
2018 birželio 29

Lietuvos jaunių-jaunimo klasikinių šachmatų pirmenybėse

Lietuvos jaunių-jaunimo klasikinių šachmatų pirmenybėse Šių metų kovo 30-balandžio 3 dienomis Panevėžyje vykusiose Lietuvos jaunių-jaunimo klasikinių šachmatų pirmenybėse kovojo septyni Gargždų sporto mokyklos auklėtiniai. Pačiai vyriausiajai […]
2018 birželio 29

Lietuvos vaikų-jaunučių klasikinių šachmatų pirmenybėse

Lietuvos vaikų-jaunučių klasikinių šachmatų pirmenybėse Šių metų balandžio 11–15dienomis Vilniuje vykusiose Lietuvos vaikų-jaunučių klasikinių šachmatų pirmenybėse kovojo septyni Gargždų sporto mokyklos auklėtiniai. Pačiai vyriausiajai grupei (B12 […]
2018 birželio 29

„Gargždams – 762“ Tradicinėse vaikų šachmatų varžybos

Tradicinėse vaikų šachmatų varžybose, skirtose Tarptautinei vaikų gynimo dienai ir „Gargždams – 762“ kovojo beveik šimtas vaikų iš Klaipėdos, Plungės, Telšių, Kretingos, Jurbarko, Tauragės ir Gargždų sporto […]
2018 birželio 29

Lietuvos vaikų šachmatų pirmenybėse

Lietuvos vaikų šachmatų pirmenybėse Šių metų spalio 17-tą dieną Šiauliuose vyko Lietuvos vaikų iki 11 metų komandinės šachmatų pirmenybės. Jose dalyvavo ir Gargždų sporto mokyklos jaunieji […]
2018 birželio 29

Žaidžia jaunieji šachmatininkai

Žaidžia jaunieji šachmatininkai Lapkričio 14–15 dienomis Kaune vyko BM14 (2001 m. gimimo ir jaunesnių vaikų) komandinės greitųjų šachmatų pirmenybės. B14 grupėje šiose pirmenybėse dalyvavo ir Gargždų sporto […]
2018 birželio 29

Lietuvos jaunių komandinėse šachmatų pirmenybėse

Lietuvos jaunių komandinėse šachmatų pirmenybėse Šių metų lapkričio 21 dieną Šiauliuose vyko Lietuvos jaunių iki 18 metų komandinės šachmatų pirmenybės. Jose dalyvavo ir Gargždų sporto mokyklos […]
2018 birželio 29

Šachmatų turnyras, skirtas Gargždų sporto mokyklos 45-mečiui pažymėti

Šachmatų turnyras, skirtas Gargždų sporto mokyklos 45-mečiui pažymėti Gruodžio 19-tą dieną Gargždų sporto centro šachmatų-šaškių klubo patalpose vyko vaikų šachmatų turnyras, skirtas Gargždų sporto mokyklos 45-mečiui […]
2018 birželio 29

Druskininkų šachmatų kongresas – 2016 m.

Druskininkų šachmatų kongresas – 2016 m. Sausio 5–10 dienomis Druskininkų mokymo centre „Dainava“ vyko tarptautinis šachmatų kongresas „Druskininkai – 2016“. Treneriams paskaitas skaitė ir patirtimi dalijosi […]
2018 birželio 29

Lietuvos jaunučių-jaunių klasikinių šachmatų pirmenybėse

Lietuvos jaunučių-jaunių klasikinių šachmatų pirmenybėse Šių metų kovo 18–23 dienomis Vilniuje vykusiose Lietuvos jaunučių-jaunių klasikinių šachmatų pirmenybėse kovojo dešimt Gargždų sporto mokyklos auklėtinių. Pačių vyriausiųjų grupei […]
2018 birželio 29

Lietuvos vaikų šachmatų pirmenybėse

Lietuvos vaikų šachmatų pirmenybėse Balandžio 15–17 dienomis Šiauliuose vyko BM08 (2008 m. gimimo ir jaunesnių vaikų) klasikinių šachmatų Lietuvos pirmenybės. Jose dalyvavo trys Gargždų sporto mokyklos […]
2018 birželio 29

Jaunieji šachmatininkai dalyvavo tarptautiniame turnyre

Jaunieji šachmatininkai dalyvavo tarptautiniame turnyre Gruodžio 4 dieną Šiaulių sporto arenoje vyko tarptautinis vaikų iki 12 metų šachmatų turnyras „Meškiukas Rudnosiukas“. Į jį susirinko 270 jaunųjų […]
2018 birželio 29

Kalėdinės vaikų šachmatų varžybos

Gruodžio 17 dieną Gargžduose buvo surengtos tradicinės kalėdinės vaikų šachmatų varžybos. Be Gargždų sporto mokyklos ugdytinių jose dalyvavo svečiai iš Tauragės vaikų ir jaunių sporto mokyklos, […]
2018 birželio 29

LIETUVOS JAUNIŲ-JAUNUČIŲ ŠACHMATŲ PIRMENYBĖSE

LIETUVOS JAUNIŲ-JAUNUČIŲ ŠACHMATŲ PIRMENYBĖSE Balandžio 5–10 dienomis Kaune vyko BM10-BM18 klasikinių šachmatų Lietuvos pirmenybės. Jose dalyvavo net trylika Gargždų sporto mokyklos ugdytinių: Domas Andrijauskas, Edvinas Andriušis, […]
2018 birželio 29

Tradicinėse vaikų šachmatų varžybose, skirtose Tarptautinei vaikų gynimo dienai ir „Gargždams – 764“ pažymėti kovojo 75 vaikai iš Klaipėdos, Plungės, Telšių, Kretingos, Jurbarko, Tauragės ir Gargždų.

Tradicinėse vaikų šachmatų varžybose, skirtose Tarptautinei vaikų gynimo dienai ir „Gargždams – 764“ pažymėti kovojo 75 vaikai iš Klaipėdos, Plungės, Telšių, Kretingos, Jurbarko, Tauragės ir Gargždų. […]
2018 birželio 29

Jaunieji rajono šachmatininkai vyko į turnyrą Kaune

Jaunieji rajono šachmatininkai vyko į turnyrą Kaune Kovo 16–18 dienomis Kaune, viešbučio „Best Baltic“ konferencijų salėje, vyko Lietuvos BM08 (gimę 2010 m. ir jaunesni) šachmatų pirmenybės. […]
2018 birželio 29

Į šachmatų varžybas, skirtas vaikų gynimo dienai

Į šachmatų varžybas, skirtas vaikų gynimo dienai bei Gargždų miesto 765-ajam gimtadieniui paminėti gegužės 27 dieną Gargžduose susirinko vaikai iš Telšių, Tauragės, Plungės, Jurbarko, Klaipėdos miesto […]
Skip to content