Rankų lenkikai Nepriklausomybės dieną paminėjo varžydamiesi

Rankų lenkikai Nepriklausomybės dieną paminėjo varžydamiesi

Vasario 16-ąją Gargždų sporto mokyklos rankų lenkimo mokiniai ir keletas suaugusiųjų dalyvavo tarptautiniame rankų lenkimo turnyre „Nepriklausomybės taurė 2016“ Klaipėdoje. Į turnyrą suvažiavo apie 60 sportininkų. Varžomasi buvo dviejose moterų svorio kategorijose. Iki 60 kg geriausiai sekėsi Virgai Mockutei, sportininkė tarp 9 dalyvių užėmė 4-ąją vietą. Gargždų sporto mokyklos jaunosioms rankų lenkikėms: Editai Bendikaitei, Deimantei Reimontaitei, Gabijai Genčaitei, Skaistei Jomantaitei tai buvo pirmosios rimtos varžybos. Nors merginoms prizinių vietų pasiekti nepavyko, tačiau iš varžybų pasisėmė patirties, kurios labai prireiks Lietuvos jaunimo rankų lenkimo čempionate, kuris įvyks jau greit – balandžio 9 dieną.

Svorio kategorijoje virš 60 kg nugalėtoja tapo Gargždų sporto mokyklos rankų lenkimo trenerė Inga Rimkuvienė. Pusfinalyje jos auklėtinė Vita Rimkutė susitiko su Kuršėnų sportininke. Po įtemptų kovų Vitai teko pripažinti varžovės pranašumą ir džiaugtis garbinga trečiąja vieta.

Vaikinų svorio kategorijoje iki 70 kg dalyvavo net trys Gargždų sporto mokyklos sportininkai. Vilius Razma pusfinalio kovoje laimėjęs prieš komandos draugą Martyną Damulį (III v.), pateko į finalą, kur susitiko su Klaipėdos miesto sportininku. Po stiprios ir gražios kovos visa komanda džiaugėsi ir  didžiavosi Viliaus užimta II-ąja vieta. Šioje kategorijoje taip pat dalyvavo Raimondas Stancikas, kol kas vaikinui tarp prizininkų patekti nepavyko, bet viskas dar ateityje.

Artimiausios rankų lenkimo varžybos kovo 10 d. Endriejavo pagr. mokykloje vyks Klaipėdos rajono jaunimo atrankinės rankų lenkimo varžybos, skirtos Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Šios varžybos padės išaiškinti stipriausius rankų lenkikus jaunimo tarpe, bus išsiaiškinat, kuris sportininkas turės teisę atstovauti Klaipėdos rajonui Lietuvos jaunimo ir suaugusiųjų rankų lenkimo čempionatuose.

Komentarai

Skip to content