Rajono moksleiviai dalyvavo šachmatų varžybose

Sausio 22 d. Gargždų sporto centro šachmatų-šaškių patalpose vyko Lietuvos mokyklų žaidynių Klaipėdos rajono bendrojo ugdymo mokyklų šachmatų varžybos. Į jas atvyko moksleiviai iš Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos, „Minijos“ progimnazijos ir „Vaivorykštės“ gimnazijos.

Pagal žaidėjų turimą reitingų vidurkį, „vaivorykštiečiai“ ženkliai lenkė kitų mokyklų šachmatininkus, tačiau jiems pranašumą prie lentų reikėjo įrodyti papildomai. Tą „Vaivorykštės“ gimnazijos moksleiviai ir padarė, rezultatu 4:0 įveikdami „Minijos“ progimnaziją bei rezultatu 3:1 – „Krantą“. „Minijos“ ir „Kranto“ šachmatininkai lemiamame mače dėl antros vietos sužaidė lygiomis (2:2). Visgi „Minijos“ moksleiviai užėmė antrąją vietą, nes turėjo aukštesnės lentos pranašumą tarpusavio mače.

Prie pirmos lentos geriausiai pasirodė Mantas Kerpė („Vaivorykštė“), prie antros – Rokas Liutvinas („Vaivorykštė“), prie trečios – Danielius Raudys („Vaivorykštė“), prie ketvirtos – Jorė Balčiūnaitė („Krantas“).

Nugalėtojams atstovavo jau minėti Danielius Raudys (kapitonas), Mantas Kerpė, Rokas Liutvinas ir Martyna Jucytė. Komandos vadovas – mokytojas Valentas Marcinkevičius.

Nugalėtojai įgijo teisę atstovauti rajonui vasario 2 dieną įvyksiančiose finalinėse varžybose Druskininkuose.

Komentarai

Skip to content