Pirmo etapo Gargždų SM stalo teniso varžybų prizininkai

Gruodžio 7 dieną „Kranto“ pagrindinėje mokykloje įvyko Gargždų sporto mokyklos auklėtinių pirmasis stalo teniso varžybų etapas, kuriame jėgas išbandė 42 vaikai. Varžybose varžėsi mokiniai iš Dovilų, Gargždų bei Judrėnų. Pažengusiųjų grupėje trečią vietą iškovojo Matas Milius (Dovilai), dėl pirmosios vietos susitiko taip pat doviliškiai Kristupas Elvikis ir Brilita Jurevičiūtė; pergale rezultatu 2:0 džiaugėsi Brilita (mokinių treneris T. Kojelis). Pradedančiųjų grupėje trečiąją vietą iškovojo Einius Kausteklis (Gargždai, treneris F. Žemgulys), antrąją vietą – Eimantas Šmitas (Dovilai, treneris T. Kojelis), o čempionu tapo Augustas Mockus (Gargždai, treneris F. Žemgulys).

Iš viso planuojami keturi varžybų etapai, o kitas vyks Doviluose sausio mėnesį.

 

Komentarai

Skip to content