Pasibaigus Gargždų SM stalo teniso varžybų ketvirtam etapui

Balandžio 14 dieną Gargždų „Kranto“ mokykloje įvyko paskutinis – ketvirtasis Gargždų sporto mokyklos stalo teniso varžybų turas, kuriame dalyvavo 32 vaikai iš Gargždų, Dovilų bei Judrėnų. Pagal pajėgumą moksleiviai buvo išskirstyti po 16 vaikų į dvi grupes – pradedančiųjų bei pažengusiųjų.

Pradedančiųjų grupėje trečiąją vietą iškovojo doviliškė Kornelija Maskaliovaitė (treneris T. Kojelis), antroji vieta  atiteko Žygimantui Ratkui iš Gargždų (treneris F. Žemgulys), o čempionu tapo judrėniškis Emilis Kyzeris (treneris A. Černeckis).

Pažengusiųjų grupėje be pralaimėjimų išlikusi per visus keturis etapus, pirmąja vieta džiaugėsi Marija Mikalauskytė iš Gargždų (treneris F. Žemgulys), antrąją vietą laimėjo, tik Marijai nusileidusi, Brilita Jurevičiūtė iš Dovilų (treneris T. Kojelis), o trečioji vieta atiteko doviliškiui Kristupui Elvikiui (treneris T. Kojelis), kuris po labai atkaklios ir permainingos kovos rezultatu 3:2 įrodė savo pranašumą prieš judrėniškį Roką Rapalavičių. Sveikiname visus prizininkus ir jų trenerius.

Per keturis Gargždų sporto mokyklos vykdomus stalo teniso varžybų etapus varžybose iš viso dalyvavo daugiau kaip 40 vaikų. Klaipėdos rajone stalo teniso sporto šaka išlieka populiari, o vaikai aktyviai dalyvauja ne tik rajone vykdomose varžybose, bet ir svetur – keliauja į Klaipėdoje organizuojamas Žemaitijos regiono vaikų lygos etapus, dalyvauja tiek atrankinėse varžybose į Lietuvos čempionatus, tiek  pačiuose čempionatuose, išmėgina savo jėgas įvairiuose stalo teniso klubuose bei jų organizuojamose varžybose.

Komentarai

Skip to content