„Olimpinės taurės“ čempionais tapo Gargždų sporto mokyklos komanda

„Olimpinės taurės“ čempionais tapo Gargždų sporto mokyklos komanda

2018 m. kovo 3–4 d. Gargždų Sporto centro salėje vyko Lietuvos jaunimo U19 vaikinų krepšinio čempionato „Olimpinė taurė“ finalinio ketverto turnyras. Nors į finalines kovas pateko didžiųjų Lietuvos miestų komandos (Vilniaus KM I, Kauno KM „Aisčiai, Alytaus SRC ir Gargždų SM), tačiau turnyrą suorganizuoti patikėta Gargždų sporto mokyklai.
Pirmąją dieną, pusfinaliuose, Alytaus SRC po trijų pratęsimų 92:90 įveikė Kauno KM „Aisčiai“, o Gargždų SM 82:76 nugalėjo Vilniaus KM I.
Finalo mače Audriaus Mineikio treniruojami Gargždų SM krepšininkai 88:86 palaužė Alytaus sporto ir rekreacijos centro komandą. Nugalėtojų gretose Armandas Budvytis pelnė 21 tašką, atkovojo 9 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Tadas Poška surinko 17 taškų, o Motiejus Syminas pelnė 13 taškų ir atkovojo 13 kamuolių.
Gargždų krepšininkus palaikė, pasak liaudies išminties, ne tik namų sienos, bet ir gausus būrys sirgalių. Per ilgąsias rungtynių pertraukas žiūrovus linksmino „Minijos“ prog. ir „Vaivorykštės“ gim. šokėjos, treniruojamos Gargždų SM aerobikos trenerių Astos Lukauskienės ir Anželinos Papievienės.
Sigito Krukio treniruojamiems alytiškiams koją pakišo baudų metimai, todėl šiame čempionate jie liko antri.
Trečią vietą ir bronzos medalius iškovojo Vilniaus krepšinio mokyklos I komanda. Stepono Milašiaus treniruojami vilniečiai 100:76 nepaliko vilčių Kauno krepšinio mokyklos „Aisčiai“ krepšininkams.
U19 vaikinų finalinio ketverto turnyru Gargžduose prasidėjo ir nauja, Lietuvos moksleivių krepšinio lygos ir Lietuvos kariuomenės partnerystė. Finalinių kovų komandos buvo apsirengusios stilizuotomis varžybų aprangomis, o nugalėtojams buvo įteikti specialūs čempionų marškinėliai.
LIDL-Lietuvos Moksleivių krepšinio lygos 2017/2018 m. sezono U19 vaikinų krepšinio čempionato prizininkus pasveikinti atvyko Klaipėdos rajono meras Vaclovas Dačkauskas, MKL direktorius Martynas Račkauskas, Lietuvos kariuomenės atstovė, kapitonė Renata Gudaitė, Gargždų SM direktorius Antanas Blinstrubas.
„Olimpinės taurės“ čempionai: Tadas Poška (komandos kapitonas, Nr. 11), Armandas Budvytis (Nr. 5), Motiejus Syminas (Nr. 10), Paulius Burba (Nr. 4), Skirmantas Keršys (Nr. 12), Rokas Liekis (Nr. 6), Paulius Liutikas (Nr. 15), Martynas Martišauskas (Nr. 8), Kristupas Polekauskas (Nr. 7), Žilvinas Srėbalius (Nr. 14), Laurynas Valeika (Nr. 9).
„Simbolinis penketas“: Patrik Kapralov (Nr. 15, Kauno KM „Aisčiai“), Tomas Butrimas (Nr. 15, Vilniaus KM I), Haroldas Rokas (Nr. 14, Alytaus SRC), Tadas Poška (Nr. 11, Gargždų SM), Paulius Liutikas (Nr. 15, Gargždų SM).
Sveikiname vyriausiuosius Gargždų SM krepšininkus, jų trenerį Andrių Mineikį su pergale ir tikimės, kad ne vienas šio čempionato nugalėtojas savo ateitį susies būtent su krepšiniu.

Komentarai

Skip to content