Nomeda Griauslytė – Lietuvos vaikų olimpinių vilčių nugalėtoja

Praėjusį savaitgalį Šiauliuose vyko Lietuvos vaikų olimpinių vilčių čempionatas rajonų grupėje, kuriame puikiai startavo rajono sporto mokyklos auklėtiniai. Nomeda Griauslytė tapo nugalėtoja rutulio stūmimo rungtyje – 12.14 m (treneris A. Pleskys). Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijos mokinė šiais metais startavo stabiliai, nugalėjo žiemos ir vasaros Lietuvos vaikų čempionatuose.  Į finalinius šių varžybų aštuntukus pateko priekuliškės Urtė Manveljan (šuolis į aukštį), Danielė Bertašiūtė (šuolis į tolį), Emutė Kaubrytė (rutulio stūmimas). Asmeniniais pasiekimais savo trenerius L. Gruzdienę, E. Norvilą, A. Pleskį nudžiugino gargždiškės Smiltė Kelpšaitė, Karolina Januškaitė, Aistė Jankauskaitė, veiviržėniškiai Dainius Žukauskas, Eimantas Riekašius, Justas Pareigis, priekuliškė Kamilė Jakštaitė. Šiems jauniesiems lengvaatlečiams buvo tarsi „krikštas“ tokio rango varžybose.

Komentarai

Skip to content