Moksleiviai varžėsi prie šaškių lentų

Kovo 27 d.  Sporto centro šachmatų-šaškių patalpose įvyko Lietuvos mokyklų žaidynių Klaipėdos rajono bendrojo ugdymo mokyklų šaškių varžybos. Į jas atvyko moksleiviai iš Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos ir Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos.

Įveikusi savo varžovą dvejuose turuose rezultatu 5:3, nugalėjo Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos šaškininkų komanda (Danielius Raudys, Rokas Liutvinas, Mantas Kerpė ir Martyna Jucytė). Antri liko „krantiečiai“ (Dominykas Lavrentjevas, Jordanas Norvilas, Kernius Balčiūnas ir Jorė Balčiūnaitė). „Vaivorykštės“ gimnazijos šaškininkų laukia respublikinės finalinės varžybos balandžio 13 dieną Marijampolėje.

Prie pirmos lentos geriausiai pasirodė Danielius Raudys, prie antros – Jordanas Norvilas, prie trečios – Mantas Kerpė, prie ketvirtos – Jorė Balčiūnaitė.

Komentarai

Skip to content