„Minijos“ mokiniai – finalinėse keturkovės varžybose

Gegužės 9 dieną Gargždų sporto mokyklos stadione, Klaipėdos bendrojo lavinimo mokyklų keturkovės varžybose, Gargždų „Minijos“ progimnazijos merginų ir vaikinų komandos iškovojo I vietą. Pergalė suteikia teisę atstovauti mokyklos komandai tarpzoninėse varžybose, kurios vyko gegužės 16 dieną Palangoje.

„Minijos“ progimnazijos merginoms ir vaikinams teko rungtyniauti su Plungės „Senamiesčio“, Švėkšnos „Saulės“, Tauragės Martyno Mažvydo ir „Šaltinio“, Palangos „Baltijos“ ir Vlado Jurgučio, Plungės „Ryto“, Telšių „Kranto“, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio ir Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus, Klaipėdos Gedminų, Rietavo Lauryno Ivinskio bei Žadvainų mokyklų rinktinėmis.

Gargždų „Minijos“ progimnazijos merginos surinko 1 157, vaikinai – 997 taškus. Jų geriausi rezultatai lėmė I vietas ir teisę dalyvauti Lietuvos mokyklų žaidynių finalinėse keturkovės varžybose, kurios vyks Alytuje.

Palangoje, tarpzoninėse keturkovės varžybose I vietą asmeninėje įskaitoje iškovojo Deira Gruzdytė (320). Organizatoriai jaunąją sportininkę sveikino ir atskirose rungtyse.

Gargždų „Minijos“ progimnazijos mergaičių rinktinei atstovavusios Kornelija Staponaitė (261), Oresta Viskontaitė (224), Kamilė Staeikūnaitė (186), Deima Šliuožaitė (166), Atėnė Streckytė (151) taip pat kovojo dėl kiekvieno taško, kuriuos susumavus iškovota I vietą. Mergaičių komandai vadovavo mokytoja Jolanta Žukauskienė.

Vaikinų grupėje daugiausiai taškų surinko Eimantas Dabrišius (224), jam tik vienu tašku nusileido Jonas Žutautas (223). Prie jų prisidėjo Erikas Smulkys (206), Deimantas Lankutis (199), Julius Kinderis ( 135), Krismantas Siminauskas (145). Vaikinų komandai vadovavo mokytoja Alina Vyšniauskienė

Komentarai

Skip to content