Lietuvos žiemos sezono čempionai apgynė savo titulus vaikų lengvosios atletikos pirmenybėse

Birželio 1 d. jaunieji lengvaatlečiai iš visos Lietuvos suvažiavo į svarbiausias šio sezono varžybas „Utenio“ stadione – Lietuvos vaikų lengvosios atletikos pirmenybes. Varžyboms buvo registruoti 598 dalyviai. Pajėgiausi Gargždų sporto mokyklos sportininkai, žiemos uždarų patalpų čempionai, sėkmingai apgynė savo titulus. Lietuvos čempionai: K. Staponaitė 60 m bėgime – 8.29 s, D. Gruzdytė 60 m barjeriniame bėgime – 10.13 s, E. Galimulinas rutulio stūmime – 12.00 m. Puikiai pasirodė ir N. Griauslytė, rutulį nustūmusi 10.10 m ir užėmusi ketvirtąją vietą. E. Ruseckaitė 300 m nubėgo per 52.19 s. U. Manveljan kamuoliuką numetė 34.96 m. Jauniausia sprinterė G. Jonauskaitė 60 m nubėgo per 10.13 s. Sportininkų treneriai L. Gruzdienė ir A. Pleskys džiaugiasi sportininkų pasiekimas ir laimėjimais.

Komentarai

Skip to content