Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena Endriejave paminėta lenkiant rankas

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena Endriejave paminėta lenkiant rankas

Kovo 10 d. rankų lenkimo sporto propaguotojai, sportininkai, svečiai ir visi kiti, besidomintys šiuo sportu, rinkosi į Endriejavo pagrindinę mokyklą. Ten vyko Klaipėdos rajono jaunimo rankų lenkimo atrankinės varžybos, skirtos Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Sportininkai kovojo dėl patekimo į Klaipėdos raj. jaunimo rankų lenkimo komandą, kuri balandžio 9 dieną atstovaus Klaipėdos rajonui Skuode vyksiančiame Lietuvos jaunimo rankų lenkimo čempionate.

Varžybų atidaryme dalyvavo garbingi svečiai. Gargždų sporto mokyklos direktorius Antanas Blinstrubas pasidžiaugė, kad mokykloje įsteigta papildoma sporto šaka – rankų lenkimas. Direktorius palinkėjo gražių ir gabingų kovų. Klaipėdos rajono tarybos narys Martynas Pocius pasidžiaugė, kad mokykloje organizuojami tokie sporto renginiai, skirti svarbioms Lietuvai datoms paminėti. Jis palinkėjo kovų be traumų. Taip pat sveikinimo žodžius tarė Endriejavo seniūnės padėjėjas P. Puidokas, Endriejavo pagr. mokyklos direktorė Vilma Ugintienė. Sveikinimo žodžius palydėjo visų sugiedotas Lietuvos himnas.

Rankų lenkimo varžybose dalyvavo 55 dalyviai, 27 vaikinai ir 28 merginos. Kovos vyko 8 merginų ir 9 vaikinų svorio kategorijose, kaire ir dešine rankomis. Nugalėtojais/-jomis savo svorio kategorijose tapo: Augustė Jankutė, Gabija Genčaitė, Karolina Kuisytė, Karolina Aukštelytė, Gabija Melichauskaitė, Rūta Abramovičiūtė, Vita Rimkutė, Evelina Simutytė, Edita Bendikaitė, Armandas Šotochinas, Kevinas Žadeikis, Lukas Jankauskas, Vidas Vainius, Justas Vasiliauskas, Antanas Butkus, Vilius Razma, Irmantas Ulskis, Simas Kvasys, Robertas Jančauskas. Absoliučioje svorio kategorijoje tarp merginų savo pranašumą įrodė Gargždų sporto mokykloje intensyviai sportuojanti Edita Bendikaitė. Tarp vaikinų kol kas nenugalimas taip pat Gargždų sporto mokyklos sportininkas – Simas Kvasys, jis jau ne pirmas varžybas apgina absoliutaus čempiono vardą. Komandines taures, įsteigtas Seimo nario Petro Gražulio, laimėjo šios mokyklos: I-ąją vietą užėmė Endriejavo pagrindinės mokyklos komanda, II-ąją – Gargždų sporto mokyklos sportininkai, III-iąją – Dituvos pagr. mokyklos komanda.

Rankų lenkimo trenerės ir puoselėtojos šios sporto šakos Klaipėdos rajone Ingos Rimkuvienės nuomone, varžybos praėjo labai sklandžiai ir smagiai. Už tai trenerė dėkinga savo padėjėjams, teisėjams, sekretoriams. Dėl įsteigtų dosnių prizų dėkinga rėmėjams: Gargždų sporto mokykai, Seimo nariui Petrui Gražuliui, Klaipėdos raj. tarybos nariui Martynui Pociui, Audriui Ilginiui.

Artimiausios rankų lenkimo varžybos: Lietuvos jaunimo (iki 18 m.) ir jaunimo (iki 21 m.) rankų lenkimo čempionatas (balandžio 9 d. Skuode), Lietuvos nacionalinis suaugusiųjų rankų lenkimo čempionatas (balandžio 23 d. Gargžduose). Linkime sportininkams gero pasiruošimo važyboms  ir aukštų rezultatų.

Komentarai

Skip to content