Lietuvos mokyklų žaidynių 2019-2020 mokslo metų sezonas pasibaigė

Birželio 4 dieną oficialiai paskelbtas Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro pranešimas apie 2019/2020 mokslo metų Lietuvos mokyklų žaidynes (pridedama):

 

Mokyklų žaidynės šį sezoną atnaujintos nebus

2020-06-04

   „Penkioliktasis Lietuvos mokyklų žaidynių sezonas buvo neįprastas, o baigėsi kitaip nei buvo planuota. Dėl koronaviruso pandemijos sustabdytos varžybos šį sezoną atnaujintos nebus.

Nuo kovo 16 d. visoje Lietuvos teritorijoje buvo paskelbtas karantinas, dėl kurio buvo nutrauktos Lietuvos mokyklų žaidynės. Taip pat buvo sustabdyta ir sportinių būrelių bei treniruočių veikla.

Saugant mokinių bei mokytojų sveikatą, priimtas sprendimas nuo kovo 13 d. nutraukti 2019-2020 m. Lietuvos mokyklų žaidynių vykdymą bei nebevykdyti planuotų kovo – birželio mėnesio Lietuvos mokyklų žaidynių varžybų.

Iki karantino pradžios įvyko 22 atskirų sporto šakų varžybų finalai iš 63 planuotų. Todėl nuspręsta, kad šiais metais Lietuvos mokyklų žaidynių mokyklų ir savivaldybių nugalėtojai ir prizininkai nustatomi ir apdovanoti nebus.

Tikimės, kad 2020-2021 m. Lietuvos mokyklų žaidynių sezonas vyks taip, kaip įprasta“.

 

Ryšium su tuo pranešimu, informuojame visas Klaipėdos rajono švietimo įstaigas, kad baigėsi ir mūsų oficialusis 2019/2020 mokslo metų varžybų sezonas. Mokslo metų pradžioje buvo suplanuota pravesti skirtingas 56 varžybas. Iki kovo 16 dienos pravedėme 33, o nespėjome pravesti 23 varžybų. Liko nepravestos štangos spaudimo, virvės traukimo, šaškių, krepšinio 3×3, pavasario kroso ir visas lengvosios atletikos varžybų didžiulis komplektas. Be to, kai kurios mokyklos nespėjo sudalyvauti zoninėse, tarpzoninėse ir net finalinėse varžybose bei gauti premijinių taškų. Tokių varžybų liko daugiausiai pas Dovilų pagrindinės mokyklos jaunuosius sportininkus (2 finalinės ir 1 zoninė – futbolo ir stalo teniso vaikinų finalinės bei DSV zoninės), „Minijos“ progimnazijos (2 zoninės – merginų tinklinio ir DSV), „Kranto“ pagrindinės mokyklos ir Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijos (po 1 finalinę – smiginio), „Vaivorykštės“ (1 zoninę – vaikinų tinklinio), „Kranto“ ir Vėžaičių pagrindinių mokyklų pradinių klasių (po 1 zoninę – DSV). Atsižvelgiant į neįvykdytą programos dalį, turnyrinė padėtis tarp mokyklų galėjo ženkliai pasikeisti į vieną ar kitą pusę.

Apie galutines mokyklų užimtas vietas ir apdovanojimą už pasiekimus 2019/2020 mokslo metais bus priimtas atskiras sprendimas.

   Pagal LMNSC paskelbtus galutinius rezultatus 2020 m. kovo 16 dienai mūsų rajonas atrodė taip:

Antroje miestų grupėje, kur klasifikavosi 22 komandos, Klaipėdos rajonas su 999,5 taško ketvirtoje vietoje. O įskaitant visus Lietuvos rajonus ir miestus per visas 3 įskaitines grupes mes 11 – toje vietoje Lietuvoje tarp 60 įskaitinių komandų.

Antroje miestų, rajonų grupėje buvo 37 įskaitinės komandos, gavusios premijinius taškus. Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazija aukštoje ketvirtoje vietoje.

Antroje miestų, rajonų grupėje tarp progimnazijų, pagrindinių mokyklų buvo 41 įskaitinė mokykla. Čia aukštą penktąją vietą iškovojo Gargždų „Kranto“ pagrindinė mokykla. Keturioliktoje vietoje Gargždų „Minijos“ progimnazija.

Kaimo vietovių mokyklų tarpe įskaitinius taškus gavo 47 rajonai. Mūsų rajonas kartu su Joniškio rajonu pasidalijo 15-16 vietomis.

Tarp 61 kaimo vietovių progimnazijos, pagrindinės mokyklos, gavusios įskaitinius taškus Dovilų pagrindinė mokykla trečioje vietoje. 23-čioje vietoje Kretingalės, o 25-toje – Vėžaičių pagrindinių mokyklų komandos.

Tarp 65 įskaitinių gimnazijų, progimnazijų, vidurinių mokyklų, pagrindinių mokyklų pradinių klasių 11-toje vietoje Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos mažieji sportininkai.

Nutraukus sezoną, Klaipėdos rajono mokyklų rikiuotė buvo tokia:

Tarp miesto bendrojo ugdymo mokyklų (gimnazijų, progimnazijų): 1. Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazija – 609,5 taško; 2. Gargždų „Kranto“ pagrindinė mokykla – 569,5 taško; 3. Gargždų „Minijos“ progimnazija – 317 taškų; 4. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija – 309,5 taško; 5. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija – 114 taškų.

Tarp kaimo pagrindinių mokyklų: 1. Dovilų pagrindinė mokykla – 460 taškų; 2. Vėžaičių pagrindinė mokykla – 397 taškai; 3. Endriejavo pagrindinė mokykla – 268 taškai; 4. Kretingalės pagrindinė mokykla – 170,5 taško; 5. Plikių Ievos Labutytės pagrindinė mokykla – 121 taškas; 6. Judrėnų Stepono Dariaus pagrindinė mokykla – 107 taškai; 7. Ketvergių pagrindinė mokykla – 106 taškai; 8. Agluonėnų pagrindinė mokykla – 76,5 taško; 9. Šiūparių mokykla-daugiafunkcis centras – 56,5 taško; 10. Lapių pagrindinė mokykla – 38 taškai; 11. Dituvos pagrindinė mokykla – 19,5 taško.

Tarp visų rajono bendrojo ugdymo mokyklų pradinių klasių moksleivių: 1. Gargždų „Kranto“ pagrindinė mokykla – 153 taškai; 2. Gargždų „Minijos“ progimnazija – 133,5 taško; 3. Slengių mokykla-daugiafunkcis centras – 94,5 taško; 4. Dovilų pagrindinė mokykla – 69 taškai; 5. Vėžaičių pagrindinė mokykla – 52 taškai; 6. Endriejavo pagrindinė mokykla – 44 taškai; 7. Ketvergių pagrindinė mokykla – 40 taškų; 8. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija – 39 taškai; 9. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija – 25 taškai; 10. Plikių Ievos Labutytės pagrindinė mokykla – 18 taškų.

Komentarai

Skip to content