Lietuvos komandinėse B14 greitųjų šachmatų pirmenybėse

Lietuvos komandinėse B14 greitųjų šachmatų pirmenybėse

Spalio 11–12 dienomis Kaune vyko Lietuvos greitųjų šachmatų B14 komandinės pirmenybės. Tarp 16 pajėgiausiųjų kovojo ir Gargždų sporto mokyklos jaunieji šachmatininkai. Komandą sudarė šie trenerio Zigmo Bitino meistriškumo grupės ugdytiniai: Antanas Žvinklys (kapitonas), Rokas Liutvinas, Mantas Kerpė, Mantas Pilipuitis ir Danielius Raudys.

Varžybų starte rezultatu 5:0 buvo sutriuškinta Jonavos SC komanda ir sužaista lygiosiomis 2,5:2,5 su pajėgiais Marijampolės šachmatininkais. Po to pralaimėta su lygiaverčiais Panevėžio SC jaunaisiais šachmatininkais (2:3) ir pergalė prieš Vilkaviškio SM rezultatu 3,5:1,5.

Po pirmos varžybų dienos atsidūrus tarp lyderių, penktam turui burtai negailestingai mūsiškius suvedė su pretendentais į nugalėtojų titulą Kauno jaunalietuvių SM pirmąja komanda. Nors ir buvo priešintasi, bet pralaimėta rezultatu 1:4. Po to buvo iškovota pergalė 4:1 prieš Šiaulių trečiąją komandą, ir vėl atsirado galimybė paskutinio turo mače su Šiaulių SM „Dubysa“ pirmąja komanda pakovoti dėl prizinės vietos. Deja, tuo pasinaudota nebuvo. Mūsiškiai pralaimėjo 1:4 ir galutinėje įskaitoje nukrito net į devintą vietą.

Prie lentų Gargždų sporto mokyklos atstovai pasirodė taip: pirmoje lentoje Antanas Žvinklys surinko 3 taškus, antroje Rokas Liutvinas – 3,5 taško, trečioje Mantas Kerpė – 3 taškus, ketvirtoje Mantas Pilipuitis – 5,5 taško (pirma-antra vietos prie lentos), penktoje Danielius Raudys – 4 taškus.

Komentarai

Skip to content