Lietuvos jaunučių lengvosios atletikos čempionatas suorganizuotas sėkmingai

Birželio 18–19 dienomis, jau antrą kartą, Gargžduose surengtas Lietuvos jaunučių lengvosios atletikos čempionatas. Pirmą kartą tai vyko 2017 m.

Į Gargždų miesto stadioną atvyko 43 komandos, 500 dalyvių. Gausiausios komandos iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos (po 40 dalyvių komandoje). Po pirmos dienos buvo pagerinti Lietuvos 14-mečių rekordai: Greta Malinauskaitė (Jonava) kliūtiniame 1000 m bėgime (3:33.05) ir Paulina Stuglytė (Rokiškis) 750 g disko metime (48.75).

Klaipėdos rajonui atstovavo 5 Gargždų SM lengvaatlečiai: 7-kovėj Deira Gruzdytė, 1500 m ir 800 m Emilija Jonauskaitė (trenerė Linara Gruzdienė); rutulio metime Nomeda Griauslytė ir Eimantas Galimulinas (Algimantas Pleskys); 200 m ir 100 m bėgimuose Kornelija Staponaitė (Edmundas Norvilas ir Linara Gruzdienė).

Pirmą dieną šauniai pasirodė 100 m bėgime Kornelija Staponaitė, iškovojusi II-ąją vietą iš 52 dalyvių (12.93), nusileidusi vilnietei Nedai Lasickaitei (12.88). Emilija Jonauskaitė 1500 m bėgime pateko į dešimtuką užimdama 9 vietą iš 17 dalyvių (5:47.48).

Geriausiai sekėsi mūsų ugdytinei Deirai Gruzdytei, septynkovėje laimėjusiai 6 rungtis ir tik 800 m distancijoje į priekį užleidusiai vilnietę Loretą Suškova. Sveikiname Deirą užtikrintai laimėjusią 7-kovės varžybas.

Pagirtinai pasirodė dviem metais jaunesnė priekuliškė Nomeda Griauslytė, iš 23 dalyvių užėmusi 6 vietą (9.76).

Priekuliškis Eimantas Galimulinas, nustūmęs rutulį 12.46 m, laimėjo 7 vietą (iš 17 dalyvių) ir mūsų komandai pelnė 10 taškų. Mūsų rajonas iškovojo 12 vietą (iš 36 rajonų). Rajonų grupėje pirmąsias tris vietas laimėjo: Rokiškio raj., Šilutės raj., Švenčionių raj.

Miestų grupėje nugalėjo Vilniaus 1 komanda, aplenkusi Kauno 1 ir Klaipėdos 1 komandas.

Nors ir kaitriai švietė saulė, varžybos praėjo sklandžiai, vadovaujant vyr. teisėjui Edmundui Norvilui. Norime padėkoti Klaipėdos rajono savivaldybės tarnybos Veiviržėnų ugniagesių komandai ir asmeniškai Stanislovui Virbauskui, užpildžius vandeniu kliūčių ruožo duobę.

Komentarai

Skip to content