Lietuvos jaunių sambo žaidynėse – trys medaliai

Lietuvos jaunių sambo žaidynėse – trys medaliai

2017 m. rugsėjo 23 d. Palangoje vyko Lietuvos jaunių sambo žaidynės, kuriose dalyvavo sportininkai iš visų Lietuvos miestų ir rajonų. Klaipėdos rajonui atstovavo Gargždų sporto mokyklos auklėtiniai, treniruojami Jono Tilviko. Gerai šiose varžybose atstovavo sunkiasvoris Ignas Puškorius. Iki pusfinalio mūsų kovotojas įveikė visus varžovus aiškia persvara. Deja, kovoje dėl išėjimo į finalą Ignas turėjo pripažinti labai pajėgaus varžovo iš Biržų pranašumą. Biržietis yra dviem metais vyresnis už Igną, be to, jis yra daugkartinis Lietuvos dziudo savo amžiaus grupių nugalėtojas. Tad Ignui teko kautis dėl trečios vietos. Ir čia Ignas pateisino dėtas viltis. Jis pasiekė gražią pergalę ir iškovojo bronzos medalį. Dabar laukia startai dziudo jaunių žaidynėse, o vėliau startas Europos sambo kadetų čempionate, kuris vyks Kroatijoje. Trečiąsias vietas taip pat iškovojo Viktoras Filipovas svorio kategorijoje iki 56 kilogramų ir Audra Norvilaitė svorio karegorijoje iki 56 kilogramų.

Komentarai

Skip to content