Lietuvos jaunių komandinėse pirmenybėse

Lietuvos jaunių komandinėse pirmenybėse

Lapkričio 8–9 dienomis Biržų pilies arsenalo patalpose vyko Lietuvos jaunių komandinės šachmatų pirmenybės. Tarp 9 vaikinų komandų varžėsi ir Gargždų sporto mokyklos atstovai. Komandą sudarė šie trenerio Zigmo Bitino ugdytiniai: Laurynas Alekna, Marius Maksvytis, Laurynas Liutvinas, Antanas Žvinklys ir Mantas Kerpė.

Varžybų startas buvo daug žadantis – net 3 pergalės iš eilės ir lygiosios su pajėgia Panevėžio sporto mokyklos komanda. Sutartinai kovojo visi vaikinai, bet labiausiai išsiskyrė 4 pergales iš eilės pasiekęs tą dieną 16-tąjį gimtadienį šventęs Laurynas Liutvinas.

Tačiau po to sekė nesėkmių ruožas kovoje su elitinėmis Lietuvos šachmatų mokyklomis, tokiomis kaip Kauno, Šiaulių, Marijampolės. Galiausiai gargždiškiai iškovojo prestižinę penktąją vietą, pakartodami praeitų metų pasiekimą.

Biržų pilies patalpos buvo atviros ne tik varžybauti, bet ir gera proga susipažinti su Biržų miesto ir pilies istorija, ypatingai kovų su švedais laikotarpiu.

Komentarai

Skip to content