Jaunučių komandinėse šachmatų pirmenybėse

Spalio 20 dieną Panevėžyje vyko Lietuvos jaunučių (2007 metų gimimo ir jaunesnių) komandinės šachmatų pirmenybės. Tarp 17 komandų jose dalyvavo ir Gargždų sporto mokyklos berniukų komanda, vadovaujama trenerio Zigmo Bitino.

Septyniuose ratuose mūsiškiai iškovojo 3 komandines pergales, 2 mačus sužaidė lygiomis bei patyrė 2 pralaimėjimus, galutinėje įskaitoje iškovodami šeštąją vietą. Įskaitant tai, kad mūsiškių komandos daugumą sudarė 2008 metais gimę berniukai, tai geras pasiekimas.

Prie pirmos lentos kovojęs Kernius Balčiūnas pelnė komandai 2,5 taško iš 7 galimų, prie antros Paulius Rusteika – 3 taškus, prie trečios Domas Andrijauskas – 5,5 taško, prie ketvirtos Dovydas Spevak – 3,5 taško, prie penktos Arvydas Žiūra – 3 taškus.

Komentarai

Skip to content