Jaunosios tinklininkės kovojo dėl Sporto mokyklos taurės

Gražią, rudenišką 2019 m. spalio 19 dieną Gargždų „Minijos“ progimnazijos sporto salėje vyko mergaičių tinklinio 4 prieš 4 turnyras Gargždų sporto mokyklos taurei laimėti.

Varžytis dėl taurės susirinko 2007 m. gimimo ir jaunesnės mergaitės. Tinklinio aikštelėje susitiko Klaipėdos „Viesulo“, Plungės sporto ir rekreacijos centro, Mažeikių „Skraiduolių“ ir Gargždų sporto mokyklų pirma ir antra komandos.

Varžybos vyko rato sistema, visos komandos sužaidė tarpusavio rungtynes. Sudėjus taškus, daugiausiai jų surinko ir I vietą iškovojo Gargždų sporto mokyklos antroji komanda.

Antra vieta teko Plungės SRC komandai, Mažeikių „Skraiduolių“ jaunosios tinklininkės džiaugėsi III vietos taure ir bronzos medaliais.

Gargždų sporto mokyklos garbę gynė Ugnė Giaštautaitė, Gabija Cemnolonskytė, Agnė Norvilaitė, Neringa Putinaitė bei varžybų nugalėtojos – Milda Kvekšaitė, Austėja Vyšniauskaitė, Deima Šliuožaitė, Liepa Lukauskaitė.

Trenerė Jolanta Žukauskienė dėkoja Sporto mokyklos direktoriui Antanui Blinstrubui už pagalbą vykdant turnyrą. Mergaitėms – už gražų žaidimą, puikią nuotaiką, svetingumą. Tėveliams – audringą palaikymą, Viktorijai Vaitkevičienei – gražiausias turnyro akimirkas nuotraukose.

Komentarai

Skip to content