Jaunieji rajono šachmatininkai vyko į turnyrą Kaune

Jaunieji rajono šachmatininkai vyko į turnyrą Kaune

Kovo 16–18 dienomis Kaune, viešbučio „Best Baltic“ konferencijų salėje, vyko Lietuvos BM08 (gimę 2010 m. ir jaunesni) šachmatų pirmenybės. Į jas atvyko 40 berniukų ir 17 mergaičių iš įvairių Lietuvos šachmatų mokyklų.
Klaipėdos rajonui atstovavo Gargždų sporto mokyklos šachmatų grupės ugdytiniai kvietiniškiai Nojus Semenauskas ir Matas Valaika. Abu mokyklos auklėtiniai pirmą kartą dalyvavo tokio lygio varžybose, todėl pradžioje kiek jaudinosi. Tačiau vėliau priprato prie varžybų ritmo ir atkakliai kovojo su jiems paskirtais varžovais.
N. Semenauskas surinko 3 taškus iš 8 galimų ir liko 28-toje vietoje. M. Valaikos sąskaitoje – 2,5 taško, ir galutinė 33-čioji vieta.
Nepaisant pralaimėjimų, viskas buvo naudinga. Su treneriu nuodugniai buvo peržiūrimos žaistos partijos, aiškinamasi kas buvo ne taip, kaip galima sužaisti geriau. Galop, padaryta išvada, kad kitąmet bus geriau. Nes būsime labiau patyrę ir mažiau bijosime varžovų.
Dėkojame Nojaus ir Mato tėveliams, lydėjusiems vaikus ir padėjusiems spręsti visus klausimus.

Komentarai

Skip to content