Iškovota šešiolika medalių!

Lietuvos jaunimo rankų lenkimo čempionate iškovota šešiolika medalių

Š. m. balandžio 9 d. Skuode vyko Lietuvos jaunimo rankų lenkimo čempionatas, kuriame dalyvavo 174 dalyviai iš 11 miestų – Vilniaus, Klaipėdos, Mažeikių, Radviliškio, Kuršėnų, Rietavo, Skuodo, Šilutės, Gargždų, Šakių ir Kulupėnų. Džiaugiamės, kad rankų lenkimo sporto šaka kiekvienais metais vis labiau populiarėja, ja susidomi daug naujų ir stiprių sportininkų. Gargždų miesto komandai atstovavo jungtinė Gargždų sporto mokyklos, Endriejavo ir Dituvos pagrindinių mokyklų sportininkai. Čempionate laimėti 2 aukso medaliai, 4 – sidabro ir 10 bronzos medalių.

Gabija Genčaitė (Gargždų SM) atkakliai kovojusi su savo varžovėmis ir užtikrintai finalinėse kovose nugalėjusi varžovę iš Mažeikių (svorio kat. 45 kg) kaire ir dešine rankomis užėmė I vietą. Sidabro medalius abiem rankomis iškovojo Erika Bieliauskaitė (Gargždų SM, svorio kat. 60 kg) ir Vita Rimkutė (Gargždų SM, svorio kat. 70 kg). Bronzos medaliais kaire ir dešine rankomis pasipuošė Gabija Melichauskaitė (Dituva, svorio kat. 55 kg), Rūta Jančauskaitė (Endriejavas, svorio kat. iki 70 kg), Edita Bendikaitė (Gargždų SM, svorio kat. +70 kg).

Svorio kat. iki 60 kg sportininkės pasidalino bronzos medaliais: Rūta Abramovičiūtė (Gargždų SM) III-iąją vietą užėmė dešine ranka, Skaistė Jomantaitė (Gargždų SM) bronzos medalį iškovojo kaire ranka.

Vaikinų grupėje geriausiai sekėsi Irmantui Šaltupiui (Endriejavas, svorio kat. iki 80 kg). Vaikinas iškovojo bronzos medalius dešine ir kaire rankomis. Visai nedaug trūko iki prizinės vietos ir labai neblogai sekėsi ir kitiems mūsų komandos sportininkams: Deimantei Reimontaitei, Karolinai Kuisytei, Karolinai Aukškelytei, Kornelijui Burbai, Justui Vasiliauskui, Raimondui Stancikui, Irmantui Ulskiui, Gabrieliui Norilui.

Kai kurie sportininkai pirmą kartą startavo tokio masto varžybose. Vykdami iš čempionato sportininkai diskutavo, šnekėjosi ir džiaugėsi, jog pasisėmė didžiulės patirties, įgavo pasitikėjimo savo jėgomis, patobulėjo, atrado daug naujų draugų, patyrė gražių įspūdžių, o svarbiausia  pasižadėjo sau dar atsakingiau ir stipriau dirbti sporto salėje ir kitais metais Lietuvos jaunimo rankų lenkimo čempionate parodyti dar aukštesnius rezultatus.

Kai kurie sportininkai dar šį mėnesį bandys savo jėgas Lietuvos nacionaliniame rankų lenkimo čempionate, kuris vyks balandžio 23 d. Gargžduose, kultūros centre.

Trenerė Inga Rimkuvienė džiaugiasi galimybe sudalyvauti čempionate ir vaikų pasiektais aukštais rezultatais. Už tai dėkinga Gargždų sporto mokyklai, už finansinę paramą – Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktoriui Sigitui Karbauskui. Tikime, jog kitais metais būsime dar STIPRESNI!

Komentarai

Skip to content