2020-04-30 Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos sprendimas dėl Gargždų sporto mokyklos reorganizavimo:

2020-04-30 T11-184

T11-184_1

T11-184_2 (1)

Nuo kovo 30 d. pradedamas nuotolinis mokymas (NM).

Nuotolinio mokymo tvarkos aprašas

MOKYMO NUOTOLINIU BŪDU TAISYKLĖS

NM-priemonių-planas

Treniruočių dienos planas

Informuojame Klaipėdos rajono bendrojo ugdymo mokyklas, kad dėl šalyje paskelbto karantino atšaukiamos visos numatytos Lietuvos mokyklų žaidynių varžybos kovo 30 – balandžio 10 d. laikotarpiui:

1.  03-31 d. – Bendrojo ugdymo mokyklų merginų krepšinio 3×3 varžybos
2. 04-02 d. – Bendrojo ugdymo mokyklų šaškių varžybos
3. 04-07 d. – Bendrojo ugdymo mokyklų vaikinų krepšinio 3×3 varžybos
4. 04-09 d. – Kaimo vietovių mokyklų šaškių varžybos
Lietuvos mokyklų žaidynių Klaipėdos rajone koordinatorius Zigmas Bitinas

Nauji nuostatai_01.22

2020 m. reorganizavimo salygos (1)

Informacija apie įstaigos reorganizavimą

Tinklo optimizavimo darbų grafikas_galutinis

Pranešimas tėvams dėl-mokesčio už-neformalųjį-ugdymą (2019)

Sporto mokykla įsikūrusi Gargždų stadione Klaipėdos rajone

Ilgą laiką nenaudojamas Gargždų stadiono pastatas atgijo – čia įsikūrė miesto Vaikų ir jaunių sporto mokykla (nuo 2014 m. sausio 1 d. pavadinimas pakeistas į „Gargždų sporto mokykla“). Stadiono pastato renovacijai Klaipėdos rajono savivaldybė skyrė 761 tūkst. litų. Mokyklos darbuotojai ir ugdytiniai džiaugiasi erdviomis patalpomis, geromis treniravimosi sąlygomis, stadione esančiomis naujomis tribūnomis, įrengta dirbtine danga. Tikimasi, jog ateityje bus renovuoti ir bėgimo takai. Sporto mokyklai 36-ius metus vadovaujantis direktorius Antanas Blinstrubas teigia, jog mokykla dar nėra turėjusi tokių gerų darbo sąlygų, pavyzdžiui, patogių rūbinių su dušais. Mokykla yra įsigijusi treniruoklių fizinio parengimo salėje, kurioje papildomai sportuoti gali visi mokyklos sportininkai. Tačiau, pasak direktoriaus A. Blinstrubo, mokyklai labai trūksta savos sporto salės, todėl tenka prašytis į vidurinių mokyklų ar įstaigų turimas sporto sales. Šiuo metu mokykloje sportuojančių vaikų yra 13 sporto šakų: Mokykloje daugiausiai yra krepšininkų – 140, lengvaatlečių – 64, stalo tenisininkų – 46. Gargždų sporto mokyklos išugdyti garsūs sportininkai: Mokykloje savo sportinę karjerą pradėjo Seulo olimpinis čempionas Arminas Narbekovas. Kiti futbolininkai, garsinę Lietuvą Europos ir kitose šalyse: Raimondas, Vaidas, Darius ir Giedrius Žutautai, Ričardas Zdančius, Romas Mažeikis, Andrius Jokšas , Tomas Tamošauskas ir kiti. Labai gerų rezultatų pasiekė ir lengvaatlečiai Jordanas Radžius, Sigita Pitrėnaitė, Virginija Bertašiūtė, Kristina Girtaitė, Ramunė Juškaitė, Modestas Šykšta, Jonas Simoneit, Šarūnas Banevičius ir kiti. Deividas Takinas 2007 m. gruodžio 12 d. kurčiųjų Europos stalo teniso čempionate Malmėje (Švedijoje) iškovojo sidabro medalį. 2009 m. Auksė Gecevičiūtė tapo VIII Pasaulio lietuvių sporto žaidynių (19–29 m. amžiaus grupėje) stalo teniso čempione. Treneris Laurynas Pakalniškis.