Graikų-romėnų imtynės jau duoda rezultatų

Graikų-romėnų imtynės jau duoda rezultatų

Š. m. kovo 24 d. Troškūnuose (Anykščių r.) vyko tradicinis tarptautinis Ričardo Deksnio vardo graikų-romėnų imtynių turnyras. Į varžybas suvažiavo didelis jaunųjų imtynininkų būrys. Dėl apdovanojimų varžėsi vaikai, jaunučiai, jauniai. Turnyre dalyvavo Gargždų sporto mokyklos graikų-romėnų jaunieji imtynininkai vaikų grupėje Julius Gikaras (27 kg) ir Justas Jonikavičius (30 kg) pelnė sidabro medalius, o Domantas Mikšys (30 kg) iškovojo trečią vietą (mokytojas E. Gikaras). Kitiems jauniesiems Gargždų imtynininkams teko patirti pergalės džiaugsmą ir pralaimėjimo nusivylimą.

Malonu pasidžiaugti, kad neseniai pradėta kultivuoti nauja sporto šaka Gargžduose jau duoda gerų rezultatų.

Komentarai

Skip to content