Gargždų sporto mokyklos lengvaatletė – Lietuvos vaikų daugiakovės čempionė

Spalio 19 d. Šiaulių lengvosios atletikos manieže rungtyniavo jaunieji daugiakovininkai. Klaipėdos rajonui atstovavo Deira Gruzdytė, kuri įveikė 12 savo varžovių ir tapo absoliučia nugalėtoja, surinkusi 2898 taškus ir pagerinusi savo asmeninį rezultatą. Pirmą kartą varžybose debiutavusi dešimtmetė Greta Janauskaitė, be klaidų ir techniškai įveikė visas penkias rungtis, užėmė 12 vietą (1333 taškai). Abi sportininkes treniruoja ir džiaugiasi pasiekimais trenerė Linara Gruzdienė.

Rugsėjo 21 d. Klaipėdos miesto stadione vyko atviros Klaipėdos apskrities vaikų lengvosios atletikos pirmenybės.

Varžybose dalyvavo trylikos metų ir jaunesni sportininkai. Po vasaros atostogų pailsėjusios ir nuo rugsėjo pradėjusios treniruotis Gargždų sporto mokyklos lengvaatletės pasirodė puikiai. K. Staponaitė laimėjo 60 m bėgimą (8.56 s) ir šuolio į tolį rungtį (504 cm). D. Gruzdytė laimėjo 60 m barjerinį bėgimą (10.43 s) ir šuolio į aukštį varžybas (145 cm). E. Janauskaitė užėmė trečią vietą 600 m bėgime (2.02 s).

Kelpšaitė, G. Jonauskaitė, A. Ročiūtė, G. Grikšaitė, U. Aušraitė, užėmusios žemesnes vietas, pasiekė geriausius asmeninius rezultatus. Trenerė L. Gruzienė džiaugiasi sėkmingais auklėtinių pasiekimais.

Komentarai

Skip to content