Gargždų sporto mokyklos auklėtinė M. Mikalauskytė – Lietuvos čempionė

Vykusios pirmenybės išaiškino 2019 m. keturių rungčių (asmeninės, mergaičių dvejetai, berniukų dvejetai, mišrūs dvejetai) nugalėtojus ir prizininkus. Šį savaitgalį vykusių Lietuvos Olipminių vilčių pirmenybių rezultatai ko gero nustebino ne vieną. Į pirmąjį finalą nepateko lyderėmis laikytos Gabija Abaravičiūtė, Karina Ivanauskaitė, Lukrecija Juchnaitė. Pogrupiuose pralošusios po du susitikimus, mergaitės neteko teisės kovoti dėl prizinių vietų.

Mergaičių dvejetų rungties čempionėmis tapo ir aukso medaliais apdovanotos Gabija Abaravičiūtė (Vilniaus r., trenerė Aurelija Kybartaitė) ir Laura Grigorukaitė (Panevėžys, treneris Valdas Martinkus). Antrą vietą užėmė Simona Rimkevičiūtė (SM „Mažeikiai“, treneris Raimondas Jackevičius) ir Goda Dovydaitytė ( Šiauliai, SM „Dubysa, trenerė Lina Sabaliauskienė). Trečia vieta dalinosi Gabriela Gaidukevič (Vilnius, SM „Tauras“, treneris Algirdas Majorovas) su Marija Mikalauskyte (Gargždų SM treneris Feliksas Žemgulys) ir Ugnė Grincevičiūtė su Lukrecija Juchnaite (abi merginos iš Vilniaus, SM „Tauras“, trenerė Jolanta Prūsienė).

Su vienu pralošimu Marija Mikalauskytė tapo šių varžybų nugalėtoja, antrą vietą užėmė Simona Rimkevičiūtė (Mažeikiai, treneris Raimondas Jackevičius), trečią vietą užėmė Laura Grigorukaitė (Panevėžio KKSC, treneris Valdas Martinkus).

Komentarai

Skip to content