Gargždų sporto mokyklos 45-mečio jubiliejų rankų lenkikai paminėjo gražiomis ir stipriomis kovomis

Gargždų sporto mokyklos 45-mečio jubiliejų rankų lenkikai paminėjo gražiomis ir stipriomis kovomis

Šiais metais Gargždų sporto mokyklai sukanka gražus 45-mečio jubiliejus. Šia proga vyksta įvairūs renginiai – varžybos, skirtos paminėti šiai ypatingai datai. Vainikuojanti jubiliejų šventė vyks gruodžio 18 d. 16 val. Gargždų muzikos mokykloje.

Gargždų sporto mokyklai jau 45-eri, o rankų lenkimo sporto šakai Sporto mokykloje pirmieji metai.

Atidarymo metu rankų lenkimo sportininkams buvo palinkėta gražių, stiprių ir garbingų kovų, populiarinti rankų lenkimo sporto šaką Klaipėdos rajone ir sulaukti tokio solidaus ir gražaus jubiliejaus kaip sporto mokykla.

Varžybose rankas surėmė 25 dalyviai. Merginos ir vaikinai kovojo 4-iose skirtingose svorio kategorijose. Čempionėmis savo svorio kategorijose tapo Gabija Genčaitė (50 kg.), Rūta Abramovičiūtė (60 kg), Vita Rimkutė (70 kg), Greta Kleponytė (+70 kg). Vaikinų tarpe – Mindaugas Gečas (60 kg), Vilius Razma (70 kg), Simas Kvasys (80 kg), Antanas Metrikas (+80 kg). Absoliučioje svorio kategorijoje nugalėtojais tapo Vita Rimkutė ir Simas Kvasys. Apdovanojimų ceremonijoje sportininkai sulaukė ir Kalėdų Senelio – seimo nario Petro Gražulio. Artėjant didžiosioms metų šventėms labai smagu jaunimui išgirsti daug gražių, paskatinančių žodžių ir išvykti iš varžybų apdovanotiems ne tik prizininkams ir nugalėtojams, o ir visiems sirgaliams. Nuoširdų ačiū tarė pagrindinė varžybų organizatorė – Inga Rimkuvienė.

Komentarai

Skip to content