Gargždų SM treneris J. Tilvikas pagerbtas LTOK medaliu

Gargždų sporto mokykloje dirbantis dziudo-sambo treneris Jonas Tilvikas gruodžio 27 d. švenčia gražų asmeninį jubiliejų. Ta proga Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė Daina Gudzinevičiūtė mūsų trenerį apdovanojo LTOK medaliu „Už nuopelnus olimpizmui“. Geriausi trenerio pasiekimai – tai paruošti Pasaulio ir Europos suaugusių čempionatų prizininkai: Mindaugas Laurinaitis Pasaulio sambo čempionate III vieta, Dovilė Mazgeikaitė – Europos sambo jaunimo čempionate III vieta, Akvilė Titorenko – Pasaulio jaunių čempionate II vieta.

Jonas Tilvikas Gargždų sporto mokykloje dirba nuo 2006 m. Kiekvienais metais jis paruošia įvairaus amžiaus grupių sambo ir dziudo čempionatų nugalėtojų bei prizininkų, tai Gargždų SM ugdytiniai: Rokas Garbačauskas, Ignas Puškorius, Andrius Dėringis, Justas Viskonats, Audra Norvilaitė, Vytautas Budginas ir kt.

Gargždų sporto mokyklos kolektyvas linki mokytojui puikios sveikatos, gabių ugdytinių ir sėkmingo darbo su jais!

Komentarai

Skip to content