Gargždų SM suorganizuotame krepšinio turnyre mūsiškiai buvo pirmi

Gegužės 24 d. Gargžduose vyko Sporto mokyklos organizuojamas berniukų (gim. 2009 m.) krepšinio turnyras, skirtas paminėti Gargždų miesto 766-ajam gimtadieniui paminėti. Jame dalyvavo trys krepšinio komandos: Gargždų SM 2009 gim. krepšinio komanda (treneris Silvestras Staponas), Mažeikių SM 2009–2010 gim. krepšinio komanda (treneris Aloyzas Rudys) ir Kretingos SM 2009 gim. krepšinio komanda (treneris Aurimas Ivanovas).

Pirmosiose rungtynėse susitiko Gargždų SM su Kretingos SM. Rungtynes rezultatu 56:25 laimėjo jaunieji Gargždų krepšininkai. Šiose rungtynėse geriausiai pasirodė jaunieji Gargždų SM žaidėjai: Ugnius Gervinas 19 taškų, Aretas Rancevas 13 taškų, Matas Gervinas 5 taškai, Matas Kuprys 5 taškai.

Antros rungtynės vyko tarp Mažeikių SM ir Kretingos SM. Jas rezultatu 68:11 laimėjo Mažeikių krepšininkai.

Trečiose rungtynėse dėl pirmosios vietos susitiko Gargždų SM su Mažeikių SM. Rungtynes po permainingos ir nuožmios kovos rezultatu 61:51 laimėjo Gargždų krepšininkai, kuriems ir įteikta nugalėtojų taurė. Šiose rungtynėse naudingiausi Gargždų SM žaidėjai buvo: Ugnius Gervinas 24 taškai, Aretas Rancevas 21 taškas, Matas Gervinas 14 taškų.

Naudingiausiu turnyro žaidėju pripažintas Gargždų krepšinio komandos jaunasis krepšininkas Ugnius Gervinas.

Krepšinio turnyre taip pat vyko „Baudų mėtymo konkursas“, kurio nugalėtoju tapo Gargždų SM auklėtinis Matas Gervinas.

Visiems dalyviams buvo įteikti Gargždų sporto mokyklos įsteigti medaliai ir taurės bei rėmėjų prizai.

Gargždų SM krepšinio komandos treneris Silvestras Staponas labai džiaugiasi visais jaunaisiais komandos krepšininkais, jų pasirodymu, užsidegimu, sportine dvasia ir noru nugalėti.

Komentarai

Skip to content