Gargždų SM sunkiaatlečiams tarptautinis turnyras Degaičiuose buvo sėkmingas

Sausio 18 d. Degaičiuose (Telšių raj) vyko Tarptautinis sunkiosios atletikos turnyras „Degaičiai–2019“, į kurį susirinko apie 100 jaunųjų sportininkų iki 15 m, merginos be amžiaus apribojimo, iš Latvijos, Estijos ir Lietuvos įvairių kampelių. Šauniai 2019 metus pradėjo Gargždų sporto mokyklos ir Sporto centro sunkiaatlečiai.

Merginų tarpe nugalėtojomis tapo Gabrielė Čeliauskaitė ir Lijana Jakaitė, pastaroji tapo ir absoliučia nugalėtoja. Dvi III-sias vietas iškovojo jauniausios labai perspektyvios mergaitės – tai Agneta Dotaitė (svorio kategorijoje iki 50 kg) ji išrovė 33 kg sveriančią štangą, o stūmimo veiksme iškėlė 40 kg; Akvilė Giaštautaitė (svorio kategorijoje iki 58 kg) išrovė 40 kg sveriančią štangą, o stūmimo veiksme iškėlė 49 kg.

Berniukų tarpe I-ąją vietą iškovojo Nojus Stonys, II-ąją vietą – Žilvinas Duotas, III-iąją –Nojus Brazdeikis, naujokas Vilius Juknys liko ketvirtas.

Svarbiausia, anot trenerio Edvardo Šauklio, kad „visi aštuoni dalyvavę sportininkai pasiekė savo asmeninius rekordus, o tai nuteikia optimistiškai, kad 2019 m. (kiaulės metai) sunkiaatlečiai nemažins apsukų ir tikimasi aukštų rezultatų“. Lietuvos rinktinėje įvairių amžiaus grupių sudėtyje yra Nojus Brazdeikis, Žilvinas Duotas, Vilius Norkus, Erlandas Eglynas, Karolis Stonkus, Lijana Jakaitė, Gabrielė Čeliauskaitė. Priešolimpiniais metais laukia rimtos varžybos, kuriose privalės dalyvauti gargždiškiai, tai Europos čempionatas Gruzijoje – Lijana Jakaitė; Europos jaunių iki 17 m čempionatas Rumunijoje – Vilius Norkus; Pasaulio čempionatas Tailande – Lijana Jakaitė; Europos jaunimo iki 20 m  ir iki 23 m čempionatas Moldovoje – Karolis Stonkus ir Lijana Jakaitė.

Laukia prasmingi 2019 metai, tikimasi valdžios palaikymo, o sunkiaatlečiai pasiryžę nenuvilti.

Komentarai

Skip to content