Gargždų SM sunkiaatlečiai prizininkų gretose

Spalio 11–13 d. Degaičiuose (Telšių rajonas) vyko Tarptautinis sunkiosios atletikos turnyras. Sportininkų amžius 2002 gim. ir jaunesni. Susirinko apie 100 dalyvių iš Latvijos, Estijos ir Lietuvos įvairiausių kampelių.

Gargždų sporto mokykla į šias varžybas delegavo 7 savo auklėtinius, o jie kaip visada pasirodė gana sėkmingai. Ne veltui sakoma, kad roges reikia ruošti vasarą, todėl ir mūsų sunkiaatlečiai treniravosi visą vasarą, kad vėliau galėtų pasidžiaugti rezultatais.

Geriausiai pasirodė Vilius Norkus, kuris pagerino savo asmeninius rezultatus, iškovojo pirmąją vietą. Vilius rimtai ruošiasi Europos čempionatui, kuris vyks Izraelyje gruodžio 4–12 dienomis. Į šį čempionatą dar vyks Erlandas Eglynas.

Antrąsias vietas pelnė Agneta Dotaitė ir Akvilė Giaštautaitė. Trečiąsias vietas laimėjo Nojus Brazdeikis, Audrius Kralikas ir Julius Juknys. Komandiniai rezultatai: I-oji vieta atiteko Vilniui, II-oji vieta – šeimininkų komandai (Degaičiai), III-oji vieta – Gargždams. Iš keturiolikos dalyvavusių komandų, tai geras rezultatas.

Komentarai

Skip to content