Gargždų SM stalo teniso varžybos

Sausio 18 dieną Dovilų pagrindinėje mokykloje įvyko Gargždų sporto mokyklos ugdytinių antrasis stalo teniso varžybų etapas. Jame dalyvavo 38 mokiniai iš Dovilų bei Gargždų. Mokiniai pagal praėjusio etapo rezultatus buvo suskirstyti į dvi pajėgumo grupes. Pažengusiųjų grupėje trečiąją vietą iškovojo Vilius Šunokas (treneris F. Žemgulys), antroji vieta atiteko  Kristupui Elvikiui (treneris T.Kojelis), o čempione tapo Brilita Jurevičiūtė (treneris T. Kojelis).

Pradedančiųjų grupėje trečioji vieta atiteko Augustinui Mockui (treneris F. Žemgulys), antroji vieta – Gerdai Holverdai (treneris T. Kojelis); čempionu tapo Mangirdas Jonikas (trenerė A. Rasimavičienė). Šie turnyrai mokiniams yra puikus pasiruošimas prieš artėjančias Lietuvos mokyklų žaidynių stalo teniso varžybas.

Komentarai

Skip to content