Gargždų SM lengvaatlečius varžybose Viduklėje lydėjo sėkmė

Gargždų SM lengvaatlečius varžybose Viduklėje lydėjo sėkmė

Gegužės 19 d. Viduklėje vykusiose lengvosios atletikos vidurio Lietuvos ir Žemaitijos regionų vaikų ir jaunučių varžybose puikiai pasirodė Gargždų sporto mokyklos lengvaatlečiai. K. Staponaitė nepralenkiama buvo 60 m bėgime (8.12 s) ir šuolio į tolį rungtyje (5 m 03 cm). D. Gruzdytė nugalėjo šuolio į aukštį rungtyje (1 m 50 cm). E. Galimulinas – pirma vieta rutulio stūmimo rungtyje (12 m) ir antra vieta kamuoliuko metime (54 m 16 cm). U. Manveljan užėmė antrąją vietą kamuoliuko metime (36 m 56 cm). N. Griauslytė laimėjo antrą vietą rutulio stūmimo varžybose (9 m 72 cm). G. Mickutė 100 m bėgime (13.36 s) taip pat buvo antra. Jaunuosius lengvaatlečius treniruoja mokytojai L.Gruzdienė ir A. Pleskys. Varžybų sezonas tik prasidėjo. Birželio 1 d. Utenoje mūsų lengvaatlečiai dalyvaus Lietuvos vaikų pirmenybėse. Belieka jiems palinkėti sėkmės!

Komentarai

Skip to content