GARGŽDŲ SM AUKLĖTINIŲ 2017/2018 M. SEZONO PASIEKIMAI

GARGŽDŲ SM AUKLĖTINIŲ 2017/2018 M. SEZONO PASIEKIMAI

2017/2018 m. sezonas Gargždų sporto mokyklos stalo teniso grupės auklėtinėms M. Mikalauskytei ir S. Ratkutei (vyr. mokytojas F. Žemgulys) buvo sėkmingas. M. Mikalauskytė sezono metu sugebėjo iškovoti net 4 aukštas pozicijas Lietuvos ir Žemaitijos regiono mastu. 2005 m. gimusi mergaitė sugebėjo patekti tarp 16 pajėgiausių Lietuvoje kovodama Lietuvos čempionato atrankinėse varžybose į Lietuvos jaunimo, po to ir į Lietuvos jaunių čempionatą. Žaisdama Žemaitijos regiono vaikų stalo teniso čempionate, kuriame iš viso dalyvavo apie 50 dalyvių, pelnė čempionės titulą.
2018 m. balandžio 25 d. Mažeikiuose vyko atrankinės (zoninės) varžybos į Lietuvos jaunučių čempionato finalinį etapą. Mūsiškė ten buvo nepralenkiama ir nepatyrusi nė vieno pralaimėjimo pateko į 2018 m. gegužės 5–6 dienomis Vilniuje vykusį Lietuvos jaunučių stalo teniso čempionato finalą. Šiose varžybose susikovė 36 pajėgiausi Lietuvos jaunučiai ir 34 jaunutės. Po įtemptų 2 dienas trukusių varžybų, kuriose buvo išaiškintos visos vietos, M. Mikalauskytė liko 4.
Tik nuo 2017 metų pabaigos treniruotes lankanti S. Ratkutė pateikė staigmeną – 2018 m. gegužės 16 d. Mažeikiuose vykusiose atrankinėse (zoninėse) varžybose į Lietuvos mini jaunučių (2007 m. gim. ir jaunesnių) stalo teniso čempionatą ji praėjo atranką ir pateko į pajėgiausių sportininkių gretas. SM auklėtinė gegužės 26–27 dienomis dalyvaus Lietuvos mini jaunučių stalo teniso čempionato finale Vilniuje.

Komentarai

Skip to content