Gargždų imtynininkai iš turnyro grįžo su medaliais

Gargždų imtynininkai iš turnyro grįžo su medaliais

Š. m. gruodžio 16 d. Kuršėnuose vyko tarptautinis kalėdinis graikų-romėnų imtynių turnyras, kuriame dalyvavo gausus būrys sportininkų iš įvairių Lietuvos miestų bei Latvijos. Gargždų komandos atstovai (treneris Egidijus Gikaras) dalyvavo keturiose svorio kategorijose pagal amžių grupes. Savo svorio kategorijose nenugalimi buvo jaunieji Gargždų sporto mokyklos auklėtiniai: Julius Gikaras ir Lukas Dvarionas. Jie tapo turnyro čempionais. Justas Jonikavičius, laimėjęs tris kovas, tačiau nusileidęs Latvijos atstovui, užėmė III vietą. Mažiau turintis varžybinės patirties Saulius Astrauskas liko be apdovanojimo. Visi varžybų dalyviai buvo apdovanoti kalėdinėmis dovanėlėmis ir gera nuotaika.

Komentarai

Skip to content