Gargždiškiai pirmi

Gargždiškiai pirmi

Klaipėdoje įsikūrusioje Vakarų stalo teniso akademijoje (VSTA) vyko draugiškas mergaičių ir berniukų stalo teniso turnyras. Varžybose dalyvavo stalo tenisininkai iš Gargždų, Priekulės, Mažeikių, Klaipėdos miesto ir Klaipėdos rajono. Iš viso varžėsi 24 dalyviai.

Tarp mergaičių pirmąją vietą iškovojo Marija Mikalauskytė (Gargždai), antra liko Greta Zumbrickaitė (Klaipėda), trečia – Evelina Mekytė (Klaipėda).

Tarp berniukų neįveikiamas buvo Vilius Šunokas (Gargždai), aplenkęs 17 savo varžovų, antras liko Laimonas Baškys (Dovilai), trečias – Kęstutis Staponas (Dovilai). Gargždų sporto mokyklos stalo teniso vyr. mokytojas Feliksas Žemgulys, kuris treniruoja Vilių Šunoką ir Mariją Mikalauskytę, pažymėjo, kad tai puikus pasirengimo etapas prieš svarbiausias metų varžybas – Lietuvos čempionatą. Pasak mokytojo, jaunųjų stalo tenisininkų dar laukia sunkus darbas siekiant sutvirtėti fiziškai, techniškai, pasirengti morališkai, psichologiškai. Mat š. m. gegužės ir birželio mėnesiais Mažeikiuose, Vilniuje vyks Lietuvos jaunučių stalo teniso čempionatų kovos. Pirmaisiais etapais atranka vyks zoninėse varžybose, o varžybų finalai persikels į sostinę.

Tikimasi, kad tinkamas pasirengimas čempionatams gali atnešti puikius rezultatus mūsų auklėtiniams: M. Mikalauskytei ir V. Šunokui.

Komentarai

Skip to content