GARGŽDIŠKIAI PATEISINO LŪKESČIUS VILNIUJE

GARGŽDIŠKIAI PATEISINO LŪKESČIUS VILNIUJE

2015 m. balandžio 22 d. praėję atranką Mažeikiuose, Gargždų sporto mokyklos auklėtiniai: M. Mikalauskytė, V. Šunokas ir D. Piaulokas (mokytojas F. Žemgulys) dalyvavo Lietuvos vaikų (2004 m. gim. ir jaunesni) stalo teniso čempionate, kuris gegužės 9–10 dienomis vyko Vilniuje. Čia kovėsi 36 pajėgiausi Lietuvos klubų, sporto mokyklų stalo tenisininkai (gim. 2004 m. ir jaunesni) berniukai bei 32 to paties amžiaus mergaitės.

Nepabūgę ne itin draugiškos Lietuvos didmiesčio atmosferos, jaunieji stalo tenisininkai pademonstravę charakterį kovėsi dėl vietos Lietuvoje išaiškinimo. Žaidėjai teisėjų tarybos buvo suskirstyti į 4 pogrupius po 8–9 žaidėjus, iš kurių kitą dieną dėl 1–8 vietų Lietuvoje kovojo 1 ir 2 vietas pogrupiuose užėmę žaidėjai, dėl 9–16 vietų Lietuvoje kovojo 3 ir 4 vietas pogrupiuose užėmę žaidėjai. 5–9 vietas pogrupiuose užėmę dalyviai žaidė antrajame finale dėl 17–36 vietų išaiškinimo.

Sporto mokyklos atstovė M. Mikalauskytė grupėje laimėjusi prieš 4 varžoves (tarp kurių ir pajėgiausia to paties amžiaus Kauno miesto atstovė) ir patyrusi 3 pralaimėjimus užsitikrino vietą pajėgiausių (2004 m. gim. ir jaunesnių) Lietuvos stalo tenisininkių mergaičių 16-uke, kuriame liko 15. V. Šunokas ir D. Piaulokas, nors ir nepateko į tarp 16 geriausių Lietuvoje, bet antrajame finale nukovę po 3-4 žaidėjus iš eilės ir patyrę tik po 1-2 pralaimėjimus atitinkamai užėmė pakankamai aukštas vietas: V. Šunokas iš 36 liko 18, D. Piaulokas – 22.

M. Mikalauskytė yra 2005 m. gim., o V. Šunokas – 2006 m. gim., tai šie sportininkai kitais metais atitinkamai dalyvaus Lietuvos vaikų (gim. 2005 m. ir jaunesni) stalo teniso čempionate, kuriame bus siekiama dar aukštesnių vietų Lietuvos mastu, galbūt ir Lietuvos prizininko ar čempiono titulo.

Komentarai

Skip to content