Gargždiškiai – Lietuvos Žemaitijos zonos lyderiai

Gargždiškiai – Lietuvos Žemaitijos zonos lyderiai

Mažeikiuose š. m. balandžio 22 d. įvyko Lietuvos vaikų (gim. 2004 m. ir jaunesnių) asmeninių stalo teniso pirmenybių zoninės varžybos. Būtent šią dieną skirtingose Lietuvos zonose (Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Panevėžio ir Žemaitijos) savo jėgas išbandė gausybė mažųjų Lietuvos stalo tenisininkų. Visi sportininkai kovojo dėl teisės žaisti Lietuvos vaikų (gim. 2004 m. ir jaunesnių) finalinėse varžybose, kurios vyks 2015 m. gegužės 9–10 d. Vilniuje. Čia susikaus 36 pajėgiausi Lietuvos (gim. 2004 m. ir jaunesni) stalo tenisininkai berniukai ir tiek pat tokio pat amžiaus mergaičių.

Džiugu pranešti, kad gargždiškiai: Marija Mikalauskytė (gim. 2005 m.), Vilius Šunokas (gim. 2006 m.) ir Dovydas Piaulokas (gim. 2005 m.) Žemaitijos zonoje žaisdami tarp pajėgiausių Mažeikių, Šilalės, Klaipėdos, Telšių, Kretingos, Šilutės sportininkų ženklia persvara užsitikrino vietas Lietuvos vaikų (gim. 2004 m. ir jaunesnių) finalinėse varžybose.

M. Mikalauskytė Mažeikiuose nušluodama visas varžoves rezultatu setais 3:0 pasiekė 7 pergales ir tik žaisdama dėl 1 vietos rezultatu setais 2:3 nusileido pajėgiausia zonos žaidėja tapusiai mažeikiškei A. Nicytei (gim. 2004 m.). Berniukams sekėsi ne ką prasčiau. Vilius Šunokas žaisdamas tarp 13 varžovų pralaimėjo tik vieną kovą ir liko 2, Dovydas Piaulokas patyręs du pralaimėjimus – 3. Minėtiems sportininkams šiais metais yra iškeltas tikslas – patekti į pajėgiausiųjų 16-uką Lietuvoje, 2016–2017 metais tapti Lietuvos prizininkais savo amžiaus grupėse. Gargždiškius treniruoja ir į varžybas lydi Gargždų SM stalo teniso mokytojas F. Žemgulys.

Komentarai

Skip to content