Gargždiškiai kovojo komandinėse vaikų greitųjų šachmatų pirmenybėse

Vaikų komandinėmis greitųjų šachmatų pirmenybėmis baigėsi 2019 metų moksleivių šachmatų Lietuvos pirmenybių programa.

Biržuose spalio 27 dieną susikovė 14 komandų, tarp kurių buvo ir Gargždų sporto mokyklos atstovai. Komandos pagrindą sudarė 2008 metais gimę mokyklos ugdytiniai (Domas Andrijauskas, Paulius Rusteika, Danielius Antužis ir Arvydas Žiūra) bei Matas Valaika (g. 2010 metais).

Gargždiškiai varžybose pasiekė 3 pergales, kartą sužaidė lygiomis ir 3 kartus pralaimėjo. Galutinėje įskaitoje (pagal varžybų nuostatus) liko penkti. Tai vertinama kaip neblogas pasiekimas. Domas prie pirmos lentos pelnė 3,5 taško, Paulius antroje – 5 taškus, Danielius trečioje – 6 taškus (antra vieta prie lentos tarp visų dalyvių), Arvydas ketvirtoje 5 – taškus, Matas penktoje – 1,5 taško.

Labai svari buvo Arvydo, Domo ir Mato tėvelių parama lydint vaikus į varžybas. Ačiū jiems už palaikymą.

Komentarai

Skip to content